Kripto HaberleriAltcoinTürk Projesi Stablecoin BiLira’ya 250 Bin Dolarlık Yatırım Geldi!

Türk Projesi Stablecoin BiLira’ya 250 Bin Dolarlık Yatırım Geldi!

Takip et

Stablecoin projesi BiLira önümüzdeki hafta piyasaya sürülüyor. Proje 250 bin dolarlık yatırım alması Türk kripto para piyasasının gündemine oturdu.

Emin Gün Sirer, Varol Civil, Alp Ihlamur ve Onur Umut’un da aralarında bulunduğu bir grup yatırımcının yapmış olduğu girişimle ilgili birçok Tweet gündeme geldi. Kimi bu yatırımı garipsedi, kimi gurur verici buldu. Bu tweetlerden bazılarını sizler için derledik.

Türk Lirasıyla Teminatlandırılmışken Dolar Bazında Yatırım Almasını Garip Bulanlar da Var Gurur Verici Bulanlar da

Şu ana kadar 256 binden fazla token üretmiş olan BiLira’nın tokenları 9 Aralık’tan itibaren Coiny üzerinden BiLira/TL paritesi üzerinden işlem görecek.

BiLira’nın resmi internet sitesinde , şu an için Garanti, VakıfBank, Fibabanka ve Turkishbank bankaları ile ödeme kanalları oluşturulmuş durumda. Öte yandan BiLira’yı kullanabilmek için en az 100 Tl’lik bir transfer yapmak gerekiyor.

Öte yandan şirket önümüzdeki dönemde başka itibarı paralar ile ilgili stablecoin projelerinin de olacağını duyurdu.

Herkesin kullanımına açık olan ve Ethereum Blok zinciri üstünde çalışan BiLira, gündemi daha da meşgul edeceğe benziyor. Bakalım ilerleyen günlerde kimler hangi yorumlarla karşımıza çıkacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları