AltcoinHaberlerKripto Para

Türk Projesi Stablecoin BiLira’ya 250 Bin Dolarlık Yatırım Geldi!

Türk projesi BiLira piyasaya sürülüyor.

Stablecoin projesi BiLira önümüzdeki hafta piyasaya sürülüyor. Proje 250 bin dolarlık yatırım alması Türk kripto para piyasasının gündemine oturdu.

Emin Gün Sirer, Varol Civil, Alp Ihlamur ve Onur Umut’un da aralarında bulunduğu bir grup yatırımcının yapmış olduğu girişimle ilgili birçok Tweet gündeme geldi. Kimi bu yatırımı garipsedi, kimi gurur verici buldu. Bu tweetlerden bazılarını sizler için derledik.

Türk Lirasıyla Teminatlandırılmışken Dolar Bazında Yatırım Almasını Garip Bulanlar da Var Gurur Verici Bulanlar da

Şu ana kadar 256 binden fazla token üretmiş olan BiLira’nın tokenları 9 Aralık’tan itibaren Coiny üzerinden BiLira/TL paritesi üzerinden işlem görecek.

BiLira’nın resmi internet sitesinde , şu an için Garanti, VakıfBank, Fibabanka ve Turkishbank bankaları ile ödeme kanalları oluşturulmuş durumda. Öte yandan BiLira’yı kullanabilmek için en az 100 Tl’lik bir transfer yapmak gerekiyor.

Öte yandan şirket önümüzdeki dönemde başka itibarı paralar ile ilgili stablecoin projelerinin de olacağını duyurdu.

Herkesin kullanımına açık olan ve Ethereum Blok zinciri üstünde çalışan BiLira, gündemi daha da meşgul edeceğe benziyor. Bakalım ilerleyen günlerde kimler hangi yorumlarla karşımıza çıkacak?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı