AltcoinHaberler

BiLira İle Burs Yardımı Haberi Twitter’da Takdirle Karşılandı!

Kullanım alanları gittikçe artan kripto paralar artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor.

Türkiye’nin Etherum ağı üzerinde Türk lirası ile desteklenen ilk stabil kripto para birimi olan BiLira, 1 Türk lirası karşılığında 1 BiLira satın alınabilmesine imkan sağlayan bir kripto değer.

Ethereum ağı üzerinde kurulmuş olan BiLira, tüm ERC-20 standart dijital cüzdanları ile uyumlu olması ve 1 BiLira’nın 1 Türk lirasına karşılık gelmesiyle kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatıyor. İsteyen yatırımcılar 1 BiLira’yı 1 Türk Lirası olarak nakit paraya çevirebiliyorlar.

Kripto paraların her gün biraz daha hayatımıza girdiği ve kullanılabilirliklerini giderek arttırdıkları şu günlerde yeni bir gelişme yaşandı. Tansel Kaya isimli bir kripto para kullanıcısı, İTÜ mühendislik fakültesinde öğrenim gören bir öğrenciye kripto para birimi ile burs gönderdiği haberini Twitter’dan paylaştı.

Türkiye’de özellikle gençler tarafından tanınan ve yatırımcısı giderek artmakta olan kripto paralar online alışveriş sitelerinden limonata siparişlerine kadar birçok alanda kullanılıyor. Bu son gelişme kripto değerlerin artık hayatımızın bir parçası haline geldiğini kanıtlar nitelikte.

Birçok Twitter kullanıcı tarafından takdirle karşılanan olayın emsal teşkil etmesi ve giderek artması dileğiyle…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu