HaberlerKripto Para

Bill Gates Kripto Para Yatırımcılarının “Aptal” Olduğunu Düşünüyor!

Bill Gates kripto paralar hakkında konuştu.

Kripto para birimlerine yönelik sert eleştirileri ile tanınan Microsoft kurucusu Bill Gates düşene vurmayı ihmal etmedi.

Katıldığı bir iklim konferansında kripto para birimleri hakkında da konuşan ünlü milyarder varlık sınıflarının gerçek bir çıktı üretmesi gerektiğini söyledi.

Bu çıktının olmadığı alanlarda “daha büyük aptal teorisinin” geçerli olacağını ifade eden Gates kripto paralarda herhangi bir yatırımı olmadığı yineledi.

Bored Ape NFT’leri üzerinden düşünceleri belirten ünlü milyarder şunları söyledi:

“Açıkçası pahalı maymun resimleri dünyayı son derece iyileştirecek(ironi yapıyor). Bu inanılmaz.

Ben bir çıktı üreten çiftlik veya şirket gibi varlık sınıflarına alışkınım.

Ancak ben bunda yokum.

Kripto para yatırımlarını büyük aptal teorisiyle açıklayan Gates, bu varlık sınıflarında para kazanılabileceğini ancak bunun yüksek fiyattan malı alacak başka bir aptal bulmaya bağlı olduğunu düşünüyor.

Bill Gates kripto para birimlerine dahil olmayışını bunların spekülatif doğasından kaynaklandığını belirttikten sonra kripto paraların suçları kolaylaştırma ve vergi kurallarından kaçma gibi eksikliklerinin olduğunu söyledi.

Ekonomi hakkında da konuşan ünlü milyarder şunları söyledi:

“Ekonomik koşulların şu anda muhtemelen hayatım boyunca görmediğim kadar hızlı bir şekilde değişiyor ve bu sermayenin nasıl ve nereye yerleştirilebileceği konusunda çok fazla belirsizliği beraberinde getiriyor.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Barakuda35

Sec çalışanlarında nasil xrp yatirımi varsa bill gates te o yola kosturuyor bankalardan kurtulma para için ağaçların kesilmesi doğanin katledilmesi gerekli dijital dünyanin önünü kimse kesemicek

Baki

Adam doğru söylüyor akılı olsak olan paramızı altına yatırırdık dolandırıcılara para yatırmazdık BİNANCE gibi


Başa dön tuşu