coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance, Airdrop Dağıtımı Konusundaki Endişeler Nedeniyle Açıklama Yayınladı

Binance, Airdrop Dağıtımı Konusundaki Endişeler Nedeniyle Açıklama Yayınladı

Kripto para borsası Binance, yayınladığı açıklamasında airdrop dağıtımı konusundaki endişelere dair konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Binance, toplum tarafından dile getirilen endişelere yanıt olarak, Megadrop özelliğinin ‘airdrop avcıları’ tarafından kötüye kullanılmasıyla mücadele etmek için risk kontrollerinin uygulandığını duyurdu.

Şirket, Binance Web3 cüzdanı kullanıcılarını ödüllendirmek için tasarlanmış bir özellik olan Binance Megadrop’u hedef alan ve kötüye kullanan bu kişilerin faaliyetleri konusunda uyarıldı.

Borsa, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“’Airdrop avcıları’ konusunu dikkatimize sunduğunuz için teşekkür ederiz. Binance Megadrop’un hedef alınması ve kötüye kullanılması konusundaki endişelerinizi anlıyor ve bu konuyu çok ciddiye aldığımız konusunda sizi temin etmek istiyoruz.”

İlgili Haber  Son Dakika: Binance, BTCTurk'un Hacklenmesiyle İlgili Açıklama Yaptı!

Binance, bu tür dolandırıcı hesapların Megadrop’a katılmasını önlemek için tasarlanmış belirli risk kontrollerini uygulamaya koydu. Bu tür istismarların yaşanma olasılığını en aza indirmek için bu önlemlerin önümüzdeki Megadrop sezonlarında daha da güçlendirilmesi bekleniyor.

“Binance’te kullanıcıları korumak her zaman en önemli önceliğimizdir. Platformumuzda dürüst olmayan davranışlara karşı sıfır tolerans politikamız var. Tüm kullanıcılarımız için güvenli ve adil bir ortam sağlamaya kararlıyız” diye eklediler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları