BitcoinHaberlerKripto Para

Binance Bitcoin Çekim İşlemlerini Askıya Aldı! Fonlar Güvende Mi?

Binance Bitcoin çekim işlemlerini askıya aldı.

Celsius Network haberleriyle piyasada panik havası hakim olurken, kripto paralarda da satış baskısı yaşanıyor.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) da dahil olmak üzere genel olarak kripto paralarda düşüşler gözlenirken dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao (CZ) Bitcoin çekim işlemlerinin geçici olarak durdurulduğuna dair bir twit attı.

CZ, biriken ve yığılan işlemler nedeniyle Binance’ın Bitcoin çekim işlemlerini askıya aldığını açıkladı.

Sorunun 30 dakika içerisinde sorunun çözülmesi beklendiğini belirten CZ, fonların güvende olduğunu belirtti.

“Biriken ve yığılan işlemler nedeniyle Binance BTC çekimlerini askıya aldı. 30 dakika içerisinde sorunun çözülmesi bekleniyor. Fonlar güvende.”

Konuyla ilgili yeni bir paylaşım daha yapan CZ, sorunun beklenenden biraz daha uzun sürebileceğini belirtti.

“Söz konusu sorun sadece Bitcoin ağını etkiliyor. Bitcoin’i BEP-20 gibi diğer ağlarda hala çekebilirsiniz.

Muhtemelen bunu düzeltmek ilk tahminimden biraz daha uzun sürecek. Yakında daha fazla güncelleme. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler.”

Güncel haberlerden haberdar olmak için bizi Twitter’dan takip etmeyi unutmayın.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Btcnin düşmesini sağlayan binance de tutulan her btcdir.Bütün coinler kullanılıyor.Satış baskısı yaratılıyor.Sen bu borsada her ne tutuyorsan onların hepsini düşürüyorlar.Daha önceki yazılarımda demiştim bu piyasa 2 Çinli den kurtulmak zorunda.birisi tronun sahibi Çinli.Diğeri binancesin sahibi Çinli.Lunadan kazandığı bütün paraları şuan kendi coinlerini yukarıda tutmak ve btc yi çökertmek için kullandılar.İkisinden mutlaka kurtulmak zorunda bu piyasa.Bu piyasaya yeni katılanlar ah bilseler bu kuralları bu iki çinli hiç bir şey yapamazdı 😞Ama adamlara çok güç veriyor yeni katılımcılar….1 panik satışları,2 borsada tutulan btcler coinler ve nakit para….

Baltazar Kazmarek

Borsada milletin tuttuğu coinleri kimsenin haberi olmadan satıyorlar mı yani?


Başa dön tuşu