AltcoinHaberler

Binance CEO’su Altcoinlerdeki Ayı Piyasasını Değerlendirdi: “Daha Güçlü Dönecekler”

Binance CEO'su ayı piyasası hakkında konuştu.

Bitcoin‘in yeniden 20.000$ sınırına inmesi ve pek çok altcoinde yaşanan çöküş yatırımcıların moralini bozsa da sektörün “çürük elmaları” temizlemek için ayı piyasasına ihtiyacı var.

2018 yılında yaşanan çöküş sırasında “herkes Bitcoin öldü, kripto paralar bitti” naraları atarken, ayı piyasasını atlatmak daha zordu. İçerisinde bulunduğumuz ayı piyasasında fiyat düşüşleri moral bazsa da, herkes bir sonraki boğa piyasası için hazırlık yapıyor.

İki ayı piyasası arasındaki bakış açısı farklılığı kripto paralara ilişkin benimsemenin ne kadar güçlü olduğunu kanıtlıyor.

Kısa süre önce ayı piyasasına ilişkin bir paylaşımda bulunan Binance CEO’su CZ de buna dikkat çekerek bir sonraki boğa piyasasına daha güçlü geleceğiz mesajı verdi.

Ayı piyasalarının güçlü projeler için turnusol kağıdı görevi gördüğünü hatırlatan Cz, başarısız olan projelerin kendilerini geliştirerek yeni projelere başlayacağını ve sektörün bu şekilde büyüyeceğini ifade etti.

“Pek çok proje ve borsa ayı piyasasında zorlanacak olsa da, birçoğu eskisinden daha güçlü bir şekilde geri dönecek.

Dürüst olmasına rağmen başarısız olanlar yeni projelere başlayacak ve bu deneyimlerinden yararlanacak.

Bir sektör böyle gelişir.

Daha önceki döngülerden deneyim kazanmamıza rağmen bu döngüden bağışık değiliz.

Bir sonraki boğa piyasasına daha iyi hazırlanmak için derin bir değerlendirme yapacağız.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Baki

Terra LUNADA MİLETİN HAKINA GASP EDİLDİ MİLETİN Hakını iade edersenİZ MİLET YATIRIMINI GERİ YAPAR HIRSIZLIKLA DOLANDIRICILIK MİLETİN ARINTERİ ÇALINIRSA BORSALAR MÜŞTERİSİNİ DESTEKLEMESE BİNANCE GİBİ İHANET EDERSE LUNAMIZI ALIP DEYERSİZ LUNC VERİRLERSE GÜVEN KALMAZ

BAKİ

BİNANCE CEO su Doladırıcılarla HIRSIZLARLA iş tutuyor bide akıl veriyor TERRA LUNA YINAN BİR OLDU BİZİ DOLANDIRDILAR G Ü V E N M EY I N Müşteri umrunda değil HIRSIZ LARI borsasında İLK DESTEKLEYEN HIRSIZ

Last edited 19 gün önce by BAKİ

Başa dön tuşu