BitcoinHaberler

Binance CEO’su Bitcoin Ayı Piyasası Hakkında Konuştu! “Bu İlk Değil”

Cz, Bitcoin'deki düşüş hakkında konuştu.

Kripto para yatırımcıları Bitcoin ve altcoinlerdeki düşüşlerden dolayı tedirgin olurken rahatlatan açıklama Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan geldi.

Kripto piyasasındaki endişenin yersiz olduğunun düşünen CZ, bunun normal bir olay olduğunu ifade etti.

Bloomberg Markets’e konuşan ünlü CEO, kripto paralardaki düşüşü genel piyasa davranışının bir parçası olarak gördüğünü belirterek, kripto paraların yanı sıra hisse senedi piyasalarının da düştüğünü hatırlattı.

Piyasalardaki dalgalanmaların normal olduğunun altını çizen CZ, bu ilk defa olmuyor dedi.

“Piyasaların inip çıkması normal. Bu dalgalanmayı geleneksel borsalarda da görüyoruz. Mesela Netflix %70 düştü. Bu düşüşler normal piyasa davranışının bir parçası.

Şimdi yaşadığımız Binance’in içinde geçtiği ilk ayı döngüsü değil. Bu ayı piyasası benim üçüncü kişisel deneyimim olacak.”

Cz borsa olarak da bu duruma hazırlıklı olduklarını ve yeterli oranda fon ayırdıklarını belirtti.

Diğer şirketlerin işçi çıkarmaları hakkında da konuşan CEO, piyasa düzeltmesine rağmen kullanıcı taleplerinin yüksek olduğunu Binance’in bu talebe cevap vermek için hazır olduğunu ifade etti. Cz, diğer borsaların küçülmeye gitemesinin bu süreçte kendilerine alan açacağını da sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail bulut

Bende binance tek geçerdim ama para kazanmak için huobi.

Anonim

Huop paralar uçmasın

Baki

Miletin BİNANCE güvenci sıfır


Başa dön tuşu