Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su CZ, Şimdi de Başka Bir Kripto Para Borsasını Hedef Aldı,...

Binance CEO’su CZ, Şimdi de Başka Bir Kripto Para Borsasını Hedef Aldı, Tweet’ini Sildi!

Takip et

Kasım ayı başlarında FTX ile ilgili çöküş fitilini ateşleyen Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), resmi Twitter hesabından şimdi de başka bir borsayı hedef aldı.

Bilindiği üzere önde gelen kripto para borsalarından biri olan Kraken bugün erken saatlerde çalışanlarının %30’unu işten çıkaracağını duyurmuştu.

Binance CEO’su, Kraken Borsası Hakkında Uyardı

Binance CEO’su isim vermeden bu konuyla ilgili konuştu ve yüksek faizli getiri vaat eden ve işten çıkarmalar yapan kripto para borsalarına karşı dikkatli olunmasını söyledi. Son gelişmeler düşünüldüğünde bunun rakip borsa Kraken ile ilgili olduğu açık.

Bununla birlikte CZ kısa bir süre sonra attığı Tweet’i sildi.

CZ, yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Şu platformlara dikkat edin:

1, yüksek yıllık faiz oranları sunan

ve/veya

2.İşten çıkarmalar yapan.

Risk yönetimini şimdi yapmazsanız, daha sonra ortaya çıkacak sonuçlar için başkalarını suçlamayın.”

Bununla birlikte bir Twitter kullanıcısının işten çıkarmaların birçok şirket için normal olduğunu ve bunun neden alarm verici olduğunu anlamadığını, ayrıca kripto para sektörünün kurucuları arasında yer alan bir şirket hakkında konuşmasının hayal kırıklığı olduğunu söylemesi üzerine CZ şunu ekledi:

“İşten çıkarmaların kesinlikle bir sorun olduğunu söylemiyorum. Sadece risk yönetimi ilkeleri hakkında konuştum. Ayrıca, bir kurucu şirket risksiz anlamına gelmez. Her neyse, Kraken’e karşı falan değilim. Sadece söylüyorum. Eleştiriniz de makul.”

Bununla birlikte Binance CEO’su son zamanlardaki gezilerine devam ediyor ve son olarak Gürcistan başbakanı ile buluştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları