AltcoinBorsaHaberler

Binance CEO’su CZ, Terra (LUNA) Hakkındaki İddialara Cevap Verdi ve Öneride Bulundu!

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Terra (LUNA) ile ilgili konuştu ve ağın yeniden doğabilmesi için gerekenleri söyledi.

Kısa bir süre önce çöküşe geçen ve fiyatı neredeyse sıfırlanan Terra (LUNA) için dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su CZ bazı iddialara cevap verdi.

Binance CEO’su, ‘Terra2’ Önerisinin Başarısız Olacağını Düşünüyor

Dün yaptığı açıklamasında Terra için önerilen ‘Terra2’ hard fork’u ile ilgili düşüncelerini aktaran CZ, bu önerinin işe yaramayacağını söylemişti. Buna ek olarak CZ, Terra’nın satın aldığı ve UST’yi desteklemek için kullanacağını açıkladığı Bitcoin’lerin nerede olduğunu da sorgulamıştı.

CZ bugün yaptığı açıklamasında ise Terra etrafında yaşanan son olaylara değindi:

“Bu son haftalar kripto para endüstrisi için bir dönüm noktası oldu. Büyük bir projenin hızla düşüşüne şahit olduk, bu düşüşün etkisi tüm sektörde hissedildi. Ancak buna ek olarak piyasada geçtiğimiz piyasa düşüşünde göremediğimiz yeni bir toparlanma gücünü de gördük.”

Binance CEO’su ayrıca Twitter üzerinde dolaşan bazı iddialara da cevap verdi:

“Twitter’da kripto para alanında dolaşan bazı yanlış iddialara da değinmek istiyorum.

Binance, LUNA’nın finansman turunun ikinci aşamasında yer aldığı doğru değil ve ayrıca hiçbir zaman UST de satın almadık. Binance Labs 2018 yılında katman 0 bir Blockchain olan Terra’ya 3 milyon dolar yatırım yapmıştı. UST projesi ise bizim yatırımımızdan çok daha sonra oluşturuldu.”

CZ ayrıca son yıllarda yüzlerce projeye yatırım yaptıklarını ve bunlardan bazılarının başarılı olurken bazılarının başarısız olduğunu, bunun yatırım kavramının doğasında bulunduğunu söyledi.

“Değer Yaratmak İçin Geri Satın Alım ve Yakım Yapmalılar”

Ünlü CEO ayrıca son günlerde Terra topluluğuna destek olmak için çaba verdiklerini de söyledi:

“Son birkaç gündür Terra topluluğuna destek olmak için çok çabaladık. Attığım Tweet’lerde sadece benim anlayışıma göre potansiyel sorunlara değiniyorum. Minting, forking gibi işlemler bir değer yaratmaz. Ancak geri satın alım ve yakım gibi işlemler değer yaratır ve bunlar için de fon gerekir. Bu fonlar Terra projesi ekibine bulunmayabilir.”

CZ buna ek olarak Terra ekibinden daha fazla şeffaflık beklediğini de söyledi. Ünlü CEO’ya göre tüm fonların spesifik on-chain işlem bilgileri yayınlanmalı.

Changpeng Zhao ayrıca Terra’nın yeniden doğup başarılı olduğunu görmek istediğini de belirtti:

“Projenin ekibinin küllerinden doğup doğru ve mantıklı bir şekilde yeniden inşa sürecine gireceğini umuyorum. Kişisel görüşlerim ne olursa olsun, topluluğu desteklemek için her daim yanlarında olacağız.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Ayrıca şunu da eklemek istiyorum.Binance ust kitleyenkere %20 faiz vereceğini açıkladı ve çok kişi kitledi.Bu kitlenen ust leri satıp bir kaç kişi ile aynı anda bunu yapıp bu ust ve lunayı çökertmediyse bende bişi bilmiyorum.Araştırılırsa altından cz çıkacak bundan çünkü tam piyasa çökerken bunu yaparsan doğal olarak ust nakit buna dayanmaz.Arkadında 2 çinli olduğunu biliyorum.bi cz diğeri de torent sahibi Çinli bu kadar basit.

Anonim

Sen nerden biliyon bunları sende iclerindemiydin

Anonim

Bilmesine gerek yok ibnelerin hepsi dolandırıcı borsa sahipleride dahil piyasadan anlarsın zaten

Mucit

En büyük dolandırıcı cz dir.Bir çok kişi binance de trade yapıyordu.Sonra coini borsadan kaldırdı tekrar soktuğunda önünde 4 tane 0 vardı.Ama öncesinde 6 0 lı rakamlara gelmiş dibi hiç bir binance normal ve trli birisi toplayamadı.Ve trade yapanların zararını bu dolandırıcı artırdı.Bakalım hukuken neler yapılıyor araştırıcaBinanceden şahsen ben mal varlıklarımı çekiyorum tamamını….sokarım bunun yapacağı işe.Piyasadan çektiğinde ne stop ne bişi çalışır resmen insanları bu şerefsiz 0 ladı…Ben kar bile alamadım….Sırf onlara el koymuş oldu şerefsiz.ben 300 k tl alacağımı alamadım arkadaş 2 milyon tl alacağını alamadı…cz tam bir şerefsizdir bence bu kişi için birileri bir şey yapmak zorunda.Devlet olur şirket olur dava başlarsa bende açıcam şahsen.

Anonim

Elinde luna kızını olan ne olacak acaba


Başa dön tuşu