binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBinance CEO'su CZ'den Bitcoin (BTC) Açıklaması!

Binance CEO’su CZ’den Bitcoin (BTC) Açıklaması!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), yaptığı açıklamasında Bitcoin (BTC) hakkında konuştu.

Resmi Twitter hesabından açıklama yapan CZ, erken dönemde Bitcoin alan fakat düşük fiyattan satan bir trader hakkındaki gönderiye cevap verdi. Gönderide 2011 yılında yapılmış bir paylaşımda bir trader, “1.700 adet Bitcoin’ini 0.30 dolardan sattığı için pişman olduğundan, sonradan ise fiyatın 8 dolara tırmandığından” bahsediyor.

Binance CEO’su CZ’den Bitcoin Hakkında Anlamlı Bir Söz Geldi

Binance CEO’su buna cevap olarak “BTC’de önemli olan ne kadar erken girdiğin değil, BTC’yi ne kadar elinde tuttuğundur” şeklinde bir açıklama yayınladı.

Buna ek olarak CZ, bu gönderisine cevap olarak BNB fiyatının da 8 dolar olduğunu hatırladığını söyleyen ve bu altcoinin de 20.000 doları aşmasıyla tarihin tekerrür edeceğini iddia eden bir takipçisine cevap verdi. CZ ise buna “Göreceğiz” şeklinde bir yanıt verdi.

İlgili Haber  Birçok Altcoinde Haftaya Sıcak Gelişmeler Bekleniyor: İşte Önceden Hazırlanmak İçin Sıralı Liste!

Geçtiğimiz ay Changpeng Zhao, Binance üzerinde  tokenlerin nasıl listeleneceğine ilişkin en önemli ipuçlarını vermişti. CZ, kullanıcıları Binance’ten “otomatik olarak kara listeye” alınmalarına neden olacak bir şey yapmamaları konusunda uyarmıştı.

Bununla birlikte CZ, yaptığı paylaşımda altcoin geliştiricilerinin kendisi ile fotoğraf çekilip bunun Binance tarafından listeleneceklerine dair kanıt olarak sunmaları halinde otomatik olarak kara listeye alınabileceklerini ifade etmişti.

CZ, bir Twitter kullanıcısının yorumuna cevaben, listelenmeden önce Binance’te listeleneceklerini iddia eden herkesin otomatik olarak banlanacağını açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail