Kripto HaberleriBorsaBinance CEO'su CZ'den Elon Musk'a Destek: Dogecoin Kurucusu da Dahil Oldu!

Binance CEO’su CZ’den Elon Musk’a Destek: Dogecoin Kurucusu da Dahil Oldu!

Takip et

Cuma günü kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zao (CZ), Twitter’da devam eden “RIP Twitter” akımının ardından Twitter CEO’su Elon Musk’a destek verdi.

#RIPTwitter akımı, Twitter CEO’su tarafından yoğun, son derece sert, uzun saatler çalışmak ya da işlerini kaybetmek arasında seçim yapmaları için verilen son ültimatomun ardından gündeme geldi.

Binance CEO’sundan Elon Musk’a Destek

Binance CEO’su yakın zamanda attığı bir tweet’te Twitter örneğinde FUD’un (korku, belirsizlik ve şüphe) önemini vurguladı. Binance CEO’su, “Ne kadar başarılı olursanız, hakkınızda o kadar çok insan FUD yapar. FUD sizi güçlendirir, zayıflatmaz.” dedi

Doge’un yaratıcısı Billy Markus, “RIP Twitter” adlı aynı trendi tartışırken Twitter’a yönelik alaycı bir tavır takınıyor ve bunu Google Plus’ın çöküşüyle karşılaştırıyor.

İlgili Haber
WSJ: "Elon Musk Twitter Yönetimini Devretmeye Hazırlanıyor!"

Markus ayrıca son tweet dizisinde Twitter çalışanlarını da hedef alıyor ve şirket çalışanlarının “ölmekte olan bir şirketi” (Twitter) kurtarmak için uzun saatler çalışmak yerine parayla kaçmayı planladıklarını söylüyor.

Twitter, yeni sahibi Elon Musk’ın verdiği bir yönetim emrinin ardından şirketten ayrılan yüzlerce Twitter çalışanının içten mesajlarıyla dolup taştı.

Musk, Çarşamba günü Twitter’ın kalan çalışanlarına ya ayrılmaları ya da “çığır açan bir Twitter 2.0” inşa etmeyi taahhüt etmeleri için 36 saatten az bir süre verdi. Ayrılanların üç aylık kıdem tazminatı alacağını belirtti.

NY Times’ın haberine göre, görüşmeler hakkında bilgi sahibi dört kişi, Musk ve danışmanlarının “kritik” olarak gördükleri bazı Twitter çalışanlarının ayrılmalarını engellemek için toplantılar düzenlediklerini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları