HaberlerKripto Para

Binance CEO’sundan Güney Kore İddialarına Cevap!

Binance CEO'su CZ borsanın Güney Kore pazarına ilişkin iddialara cevap verdi.

Hatırlanacağı üzere dün Fransa’daki Vivatech konferansında konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya (CZ) Güney Kore pazarına tekrardan girme planlarının olup olmadığı sorusu soruldu.

Bu soruya evet cevabını veren CZ, bugün yaptığı paylaşımda dünkü cevabının yanlış anlaşıldığını belirtti.

Kripto para haber paylaşımlarıyla bilinen Çinli gazeteci Wu Blockchain’in bugün yaptığı “Güney Kore medyası, Binance’in kurucusu CZ’nin Kore pazarına yeniden girmeyi planladığını konuşuyor.” paylaşımını alıntılayarak bu iddialara cevap veren CZ şunları söyledi:

“Dün bir adam, birkaç yüz kişi arasından gelip bir selfie istedi. Güney Kore pazarı için planımızın ne olduğunu sordu.

Ben de hemen hemen dünyadaki her pazar için söylediğim gibi ‘Bakıyoruz dedim’. Güney Kore pazarı da diğer dünya pazarlarından farklı değildir.”

Binance’in 2019’da Kore’de bir Ortak Girişim ortağı olduğunu açıklayan CZ, beklentileri karşılamadığı için şirketin onu kapatmaya karar verdiğini açıkladı.


CZ bu paylaşımıyla Binance’in ülkeden ayrılışının düzenleyici sorunlardan kaynaklanmadığını belirtti.

Hatırlanacağı üzere Binance, Temmuz 2019’da Güney Kore’de Binance KR’yi kurmuştu ancak daha sonra Ocak 2021’de Güney Kore’den çekilmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
BAKİ

Terra luna dan kaybeden müşteri lerini unutu BİNANCE ilk onlara destek çık


Başa dön tuşu