binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance, CZ ile Kavga Edip Kovulan Müşterisinin Konuşmasına Dair Ekran Görüntülerini Paylaştı!

Binance, CZ ile Kavga Edip Kovulan Müşterisinin Konuşmasına Dair Ekran Görüntülerini Paylaştı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kısa bir süre önce bir kullanıcısının hesabını askıya almış ve yalnızca para çekmesine izin verecek şekilde düzenlemişti.

Bunun sebebi olarak söz konusu kullanıcının Binance müşteri hizmetleri çalışanlarını tehdit etmesi ve hakaret içerikli mesajlar yazması olarak belirlenmişti.

Şirket CEO’su Changpeng Zhao da duruma el atmış ve kendilerinin yalnızca “mantıklı” müşterilere hizmet etmek istediklerini söylemişti.

Hesabı askıya alınan müşteri ise borsa üzerindeki kripto para cüzdanından kendisinin onayı olmadan yüklü miktarda coinin çalındığını iddia ediyor.

İlgili Haber  Binance CEO'su Changpeng Zhao Müşteriyle Tartıştı, Hesabını Askıya Aldı!

Hesabı Askıya Alınan Müşteri Binance Çalışanlarını Tehdit Etmiş

Hesabının kapatılmasının nedeni olarak ise Twitter üzerinde Binance hakkında yazdığı yazılar olduğunu savunuyor.

Olayın ardından bir süre geçmesinin ardından Binance resmi hesabı söz konusu kullanıcının müşteri hizmetleriyle yaptığı konuşmanın ekran görüntülerini paylaştı. Konuşmalarda müşteri hizmetlerinin, müşterinin konuyu güvenlik güçlerine bildirmesinin ardından kendilerinin güvenlik güçleriyle işbirliği yapacağını söylediği görülüyor.

Bunun üzerine Twitter üzerinde ünlü bir isim olan CoinMamba takma isimli müşteri, CZ’nin Tweet atabilmesini sağlamak için destek ekibinin kendisini kandırmaya çalıştıklarını iddia ediyor. Ardından ise müşteri hizmetlerine “bu yaptıklarınızın bedelini ödeyeceksiniz, hepinizi ifşa edeceğim” şeklinde bir mesaj gönderiyor.

CoinMamba’ya borsa üzerindeki tüm varlıklarını çekmesi için üç gün süre verilmişti. Kullanıcı, paylaştığı son Tweet’inde varlıklarının tamamen yok olmaması için belirtilen süre içerisinde başka bir cüzdana transfer ettiğini açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail