Kripto HaberleriAltcoinBinance Destekli Altcoinin Fiyatı Aniden Çöktü: Ekip Açıklama Yaptı!

Binance Destekli Altcoinin Fiyatı Aniden Çöktü: Ekip Açıklama Yaptı!

Takip et

Binance Labs tarafından yatırım yapılan bir blok zinciri oyunu olan BinaryX Token (BNX) altcoini, en yüksek noktası olan 175 dolardan son on gün içinde düştü ve son 24 saat içinde %50’den fazla değer kaybetti.

Son 24 saat içinde çok sayıda kullanıcı Pancakeswap’in BNX LP işlem çiftinden çıktı. Geliştiriciler tarafından satışlar gerçekleştirildiği iddialar arasında.

BNX Altcoin Geliştirici Ekibi Açıklama Yaptı

Bununla birlikte Binarxy Token (BNX) altcoin Twitter resmi hesabından konuyla ilgili bir açıklama da yayınlandı:

“Projelerimiz hakkında söylentiler dolaşıyor, bu nedenle açıklığa kavuşturmak için buradayız:

Ekibimizden TEK BİR $BNX satılmamıştır ve tüm projelerimiz sorunsuz bir şekilde devam etmektedir.

Ekibimiz yakında $BNX altcoinlerini geri satın alacak ve şu anda detaylı bir plan üzerinde çalışıyor.

Hiçbir zaman $BNX SATMADIK.”

İlgili Haber
Binance'ın Terra Classic (LUNC) Yakımı Etkisini Göstermeye Başladı!

Oldukça popüler bir Blockchain oyun platformu olan BinaryX’in fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 68 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte kripto para son 24 saatte %46.37 değer kaybetti.

BNX tokeninin son 3 ayda yaşadığı fiyat değişimini gösteren grafik.

BNX ekosisteminin toplam piyasa değeri bu yazının yazıldığı anlarda CoinMarketCap verilerine göre yaklaşık olarak 190 milyon dolar seviyesinde seyrediyor.

Binance Labs’ın projeyi desteklemesine rağmen, BinaryX’in arkasındaki geliştiriciler anonimler. Bununla birlikte, Binance ile yapılan bir röportaj sırasında, uluslararası geçmişleri ve bir dizi üst düzey blok zinciri uzmanından oluşan bir ekip olduklarını açıklamışlardı.

Eylül 2022’de BinaryX, Autochess oyunundan esinlenen bir otomatik savaşçı strateji oyunu olan CyberChess’i piyasaya sürmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları