Binance Coin

Binance Devrimsel Yeni Satış Yöntemini Duyurdu!

Binance, IGO satışını duyurdu!

Ticari hacme göre dünyanın lider kripto para borsası Binance, dünyanın en ünlü robotlarından olan Sophia ile ilginç bir işe imza atacak. Yapay zekaya sahip olan ünlü robot Sophia, “Noah’s Ark” isimli metaverse projesinin satışında yer alacak. Binance, söz konusu satışı İnitial Game Offering (IGO) şeklinde yapacak.

Binance, IGO Sürecine Başladı

ICO ve IDO sonrasında şimdi de IGO ile sahneye çıkan Binance kripto para borsası, bu metaverse projesinde aslında tek bir NFT’yi satmayı hedeflemiyor. Binance, 16 Aralık tarihinde 100 “zeki NFT’yi” satışa sunmayı planlamakta. Söz konusu NFT’ler direkt olarak robot Sophia’nın yardımı ile seçilecek. IGO’nun tarihte bir ilk olacağı ve bu NFT koleksiyonuna The Transmedia Universe of Sophia being denileceği belirtildi.

Peki IGO’lar tam olarak nasıl çalışacak ve satış nasıl olacak? Sophia’nın Noah’s Ark projesi ve dünyası içerisindeki insanlarla bağımız olarak iletişime geçebileceği ve buna bağlı olarak hem insanlar hem de teknoloji konusunda seçici olacağı belirtiliyor. Bu da kuruculara göre “koşulsuz ve ayrım olmadan” iyi projelerin seçilmesini sağlayacak.

Binance daha önce IDO duyurusu yaparak kesinlikle büyük bir sektörü başlatmış ve daha sonra her kripto para borsası bunu izlemişti. Daha da önemlisi Binance Coin fiyatı tam da IDO fırtınası ile rekor kırdı ve 20 kat gibi inanılmaz bir artış yaşadığı sürece girdi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu