binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Futures Bu Altcoin'i Listeleyecek

Binance Futures Bu Altcoin’i Listeleyecek

Kripto para borsası Binance'in vadeli işlem platformu Binance Futures, 20x'e kadar kaldıraçla bu altcoini listeleyeceğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para borsası Binance’in vadeli işlem platformu Binance Futures, 20x kaldıraca kadar IDEX‘i listeleyeceğini duyurdu.

Binance Vadeli işlemlere bu link üzerinden komisyon indirimi hakkı kazanarak kayıt olabilirsiniz: https://www.binance.com/tr/futures/ref/38482669

Binance Futures USDⓈ-M IDEX Sözleşmesinin Piyasaya Sürüldüğünü Açıkladı

Yeni sözleşme 3 Mayıs 2023 tarihinde, saat 15:00’de piyasaya sürülecek.

InterPlanetary Decentralized Exchange’in kısaltması olan IDEX, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş popüler bir merkezi olmayan borsadır.

Yeni sürekli kontrat sayesinde Binance Vadeli İşlem kullanıcıları, dayanak varlık olarak USDT ile 20 kata kadar kaldıraçla IDEX alım satımı yapabilecek.

Duyurudan sonra IDEX fiyatında yüzde 10’luk bir yükseliş olsa da sonrasında bu yükselişin büyük çoğunluğu kaybedildi.

Sürekli sözleşmeler, bir vade sonu tarihi olmayan bir vadeli işlem sözleşmesi türüdür. Bunun yerine, dayanak varlık fiyatını takip etmek ve bir endeks veya başka bir referans oran tarafından belirlenen bir fiyatta uzlaşmak üzere tasarlanmıştır.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Spot İşlemlerden 7 Altcoin Paritesini Delist Etti!

Bu sayede yatırımcılar, sözleşmenin sona ermesi konusunda endişelenmek zorunda kalmadan bir varlık üzerinde uzun ya da kısa pozisyon alabilir.

Binance Vadeli İşlemler, son birkaç ay içinde birkaç yeni sözleşmenin eklenmesiyle sürekli sözleşmeler yelpazesini genişletiyor.

Platform, bazı kontratlarda 125x’e kadar kaldıraç sunarak getirilerini artırmak isteyen yatırımcılar için popüler bir seçenek haline geliyor.

USDⓈ-M IDEX daimi sözleşmesinin piyasaya sürülmesi, kripto para alanındaki en popüler merkeziyetsiz borsalardan birine erişim olanağı sağladığından daha fazla yatırımcıyı platforma çekecektir.

Binance Futures, kullanıcılara daha geniş bir alım satım seçeneği yelpazesi sunmak amacıyla önümüzdeki aylarda platformuna yeni sürekli sözleşmeler eklemeye devam edeceğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail