Kripto HaberleriBorsaBinance Güne Airdrop Haberiyle Başladı!

Binance Güne Airdrop Haberiyle Başladı!

Takip et

Binance haftaya APENFT airdrop dağıtımının 12. turuyla başladı.

Binance tarafından yapılan duyuruda “Binance, TRON (TRX), BitTorrent OLD (BTTOLD), BitTorrent (BTTC) , JUST (JST) ve WINkLink (WIN) sahiplerine APENFT (NFT) airdrop’unun on ikinci turunu tamamladı. Kullanıcılar, İşlem Geçmişi altındaki “dağıtım” sayfasından bu tokenlere ulaşabilirler.” denildi.

12. tur için anlık görüntü 10 Mayıs 2022 tarihinde alınmıştı. Bu tarihte cüzdanında 100 TRX veya 2,000 BTTOLD veya 2,000,000 BTTC veya 100 JST veya 15,000 WIN tutanlar airdroptan yararlandı.

NFT bakiyesini görüntülemek isteyenlerin “küçük bakiyeleri gizle” seçeneğini seçmemeleri gerektiği hatırlatıldı.

Bu airdrop için anlık görüntüler Haziran 2023’e kadar her ayın 10’unda gerçekleşecek.

APENFT airdropu için daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Binance Convert RIF’i Ekledi

Bu sabah bir duyuruda RIF için geldi.

Kullanıcıların elinde bulundurdukları kripto para birimini saniyeler içinde başka bir kripto para birimine dönüştürebilmelerini sağlayan Binance Convert desteklediği varlıklara RIF’i ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları