coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBinance Rusya'dan Çıkma Kararına İlişkin Yeni Açıklama Yaptı!

Binance Rusya’dan Çıkma Kararına İlişkin Yeni Açıklama Yaptı!

Binance, Rusya'dan çıkma kararının ardından Rus Ruble'si mevduatlarına dair yeni açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance Rusya’dan çıkma kararının ardından Rus Ruble‘si mevduatlarına dair yeni açıklama yaptı.

15.11.2023 00:00 UTC itibarıyla Rus rublesi (RUB) mevduatlarını durduracağını açıklayan Binance, Rus rublesi çekme işlemlerinin 31.01.2024 00:00 UTC tarihine kadar devam edeceğini söyledi.

“Rusya’dan çıkma kararının ardından Binance, 15.11.2023 00:00 UTC itibarıyla Rus rublesi (RUB) mevduatlarını durduracak. Rus rublesi çekme işlemleri 31.01.2024 00:00 UTC tarihine kadar devam edecek.

Rus rublesi cinsinden itibari para bakiyesi olan kullanıcılar fonlarını CommEX platformuna ücretsiz olarak aktarabilirler.

Bir CommEX hesabına kaydolun veya CommEX hesabında oturum açın ve bunu ilgili Binance hesabına bağlayın. Bağlantı tamamlandıktan sonra kullanıcılar Binance üzerindeki Rus rublelerini CommEX’e aktarabilirler.

Ek olarak kullanıcılar belirtilen son tarihten önce Binance’in fiat para birimi ortakları aracılığıyla Rus rublelerini çekebilirler. Binance Convert’te Rus rublelerini kriptoya çevirebilir veya Binance Spot pazarında Rus rublelerini kriptoyla takas edebilirler.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail