XRP

Binance.US, XRP Yatırımcılarına Beklemedikleri Bir Müjde Verdi!

Binance.US, songbird airdrop programını destekliyor.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance’in ABD iştiraki Binance.US, oldukça heyecan veren bir duyuruda bulundu.

Binance.US’in CEO’su Brian Shroder, borsadan delist edilen XRP için önemli bir müjde duyurusunda bulundu.

Binance’ten XRP Müjdesi

Flare Network’ün yan ağı olan Songbird’ün SGB airdrop programını destekleyen Binance.US, XRP yatırımcılarını üzmeyeceğini ve airdrop programının Binance.US’i de kapsayacağını vurguladı.

Shroder, müşteri odaklı olmaya söz verdiğini belirterek kendisinden önceki CEO’nun aldığı kararı değiştirdiğini ve Binance.US’in SGB airdrop programını destekleyeceğini vurguladı. Bunun yapılacak “doğru şey” olduğuna inandığını belirten Shroder, sosyal medyada inanılmaz iyi tepkiler almış gibi gözüküyor.

Binance.US ekibinin bunun nasıl yapılacağı konusunda çalışmalara devam ettiğini ve dağıtım ile ilgili bilgilerin yakında açıklanacağını ifade eden yeni CEO, Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan da alkış aldı.

An itibarıyla Binance.US’in desteklediği airdrop programını destekleyen borsaların sayısı 21’e ulaşmış durumda.

ABD’deki hiçbir kripto para borsasının bunu daha önce desteklemediği ve önce Kraken’in, sonra ise Binance.US’in bu adımı attığı görülüyor.

Kripto para cüzdanları arasında ise bunu Ledger, Dcent, MetaMask, llipal, Exodus ve Bifrost desteklemekte.

Birçok kullanıcı ilgili gönderinin altında Coinbase’i de etiketleyerek borsada XRP tutmuş veya tutan kullanıcılara airdrop verilmesini talep etti. SGB airdrop programı, aynı Flare gibi cüzdanlarında XRP tutanlara verilecekti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu