binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance US'in Bankacılık Ortağı Krizi Çözülüyor Olabilir: Moonpay ile Ortaklık Kuruldu

Binance US’in Bankacılık Ortağı Krizi Çözülüyor Olabilir: Moonpay ile Ortaklık Kuruldu

Kripto para borsası Binance'in SEC'in davası nedeniyle yaşadığı bankacılık krizinde rahatlama yaşanabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küresel kripto borsası Binance’in ABD şubesi Binance.US, itibari paradan kriptoya geçiş hizmetleri sunan bir girişim olan MoonPay ile yeni bir ödeme ortaklığı kurduğunu duyurdu.

Bu hamle, şirketin ABD kolunun bazı bankacılık ortaklarına erişimini kaybetmesi ve müşterilerinin platformdan dolar yatıramaması ve çekememesinin ardından geldi.

MoonPay Ortaklığı ile Birlikte Binance US Müşterileri Dolar ile USDT Satın Alabilecek

Binance.US tarafından Pazartesi günü gönderilen bir e-postaya göre, müşteriler artık MoonPay’i kullanarak banka veya kredi kartları, Apple Pay veya Google Pay ile Tether (USDT) satın alabilecek. Daha sonra USDT’yi Binance.US’de diğer kripto paralarla işlem yapmak için kullanabilecekler. E-postada müşterilerin bu seçeneğe hemen erişebilecekleri belirtildi.

İlgili Haber  Araştırmacı Analist, Altcoinlerde Yaşanan Düşüşün Asıl Sebebini Açıkladı

Binance.US, düzenleyicilerin kripto para şirketlerine yönelik incelemelerini artırması nedeniyle son aylarda bir dizi yasal ve mali zorlukla karşı karşıya kalmıştı. Haziran ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), ABD şubesi ile birlikte küresel iştiraki Binance.com’a “çeşitli menkul kıymetler yasası ihlalleri” iddiasıyla dava açmıştı.

Dava, bazı müşterilerin platformdan uzaklaşmasına yol açarak şirketin ABD kolunun likidite ve pazar payında keskin bir düşüşe neden olmuştu. Son gelişme ile birlikte şirket, bankacılık ortağı konusunu çözmüş olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail