Kripto HaberleriAltcoinBinance Vadeli İşlemler, 10x Kaldıraç ile Yeni Bir Altcoini Listeledi!

Binance Vadeli İşlemler, 10x Kaldıraç ile Yeni Bir Altcoini Listeledi!

Kripto para borsası Binance, yeni bir altcoinin vadeli işlemlerde listeleneceğini yaptığı duyurusunda paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Vadeli İşlemler, 19-09-2023 17:30’da piyasaya sürülmesi planlanan ve yatırımcılara 10 kata kadar kaldıraç sunan USDⓈ-M ARK sürekli sözleşmesini tanıtmaya hazırlanıyor.

Yani vadeli işlemlerde ARK/USDT paritesi listelenecek ve işlem yapılabilecek.

Binance Vadeli İşlemler 10x Kaldıraçlı USDⓈ-M ARK Sürekli Sözleşmesini Tanıttı

İşte USDⓈ-M ARK Sürekli Sözleşmesi ile ilgili temel ayrıntılar:

Binance, piyasa riski koşullarına yanıt olarak fonlama ücretleri, tik boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç marjı ve sürdürme marjı gereklilikleri gibi unsurlar da dahil olmak üzere ARKUSDT Sürekli Sözleşmesinin özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Çoklu Varlık Modu: Bu özellik, kullanıcıların ARKUSDT Sürekli Sözleşme alım satım işlemlerini, belirli uygulanabilir katsayılara tabi olarak çeşitli teminat varlıklarıyla gerçekleştirmelerini sağlar.

İlgili Haber
İflas Eden Bitcoin Borsası FTX, Sam Bankman-Fried'in Ailesine Dava Açtı!

Örneğin, Çoklu Varlık Modu etkinleştirildiğinde, yatırımcılar ARKUSDT Sürekli Sözleşmesinde işlem yaparken BTC’yi teminat olarak kullanabilirler.

ARKUSDT Sürekli Sözleşmesi, Binance Kullanım Koşulları ve Binance Vadeli İşlemler Hizmet Sözleşmesi’nde belirtilen koşullar altında çalışır.

Bu yeni teklifle Binance, sürekli sözleşmelerin dinamik ortamında gezinmek isteyen yatırımcılara gelişmiş esneklik ve ilk yatırımlarının 10 katına kadar potansiyel kaldıraç ile çok yönlü ve güçlü bir araç sunmayı amaçlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay