coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBinance'te İddia: Kullanıcı Verileri Sızdırıldı Mı? İşte Detaylar...

Binance’te İddia: Kullanıcı Verileri Sızdırıldı Mı? İşte Detaylar…

Binance, bir X kullanıcısı tarafından KYC verilerinin dark web sitelerine sızdırıldığı iddialarını yalanladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bir X kullanıcısı tarafından KYC verilerinin dark web sitelerine sızdırıldığı iddialarını yalanladı.

İlgili Haber  Binance'ten 112 Milyon Dolarlık Hack Yaşayan Ripple'a Destek!

X’te “otteroooo” isimli kullanıcı Binance kullanıcılarının KYC verilerinin dark web sitelerinde satıldığından ve GitHub hacker kanalları aracılığıyla serbestçe dağıtıldığından şüphelenildiğini söyledi.

Bu iddiaya cevap veren Binance ve hemen harekete geçen Binance güvenlik ekibi bu durumun değerlendirdiğini ve Binance sisteminde böyle bir sızıntı olmadığını ve kullanıcı hesaplarının güvende kaldığını doğruladığını açıkladı.

Binance güvenlik ekibi açıklamasında şu iddialara yer verdi:

“Güvenlik ekibimiz tüm potansiyel tehditler gibi bunu da değerlendirdi ve Binance sistemlerinden böyle bir sızıntı olmadığını doğruladı. Kullanıcı hesapları güvende.

Hesaplar, MFA, biyometri, kimlik doğrulayıcılar vb. dahil olmak üzere birçok savunma yoluyla güvence altına alınır.

Her zaman olduğu gibi, araştırabilmemiz ve gerektiğinde kullanıcıları korumak için harekete geçebilmemiz için potansiyel hataları ve güvenlik sorunlarını bizimle paylaşan herkese teşekkür ederiz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail