Kripto HaberleriBorsaBir Kripto Para Borsası Daha Kapanma Kararı Aldı!

Bir Kripto Para Borsası Daha Kapanma Kararı Aldı!

Takip et

Japon sosyal medya firması Line Corp tarafından desteklenen ABD’li bir kripto para borsası olan Bitfront, hızla gelişen sektördeki zorlukların üstesinden gelme çabalarına rağmen yeni kayıtları ve kredi kartı ödemelerini askıya aldığını ve birkaç ay içinde faaliyetlerini durduracağını söyledi.

Kripto Para Borsası, Blockchain Ekosistemini Geliştirmeye Devam Etmek İçin Kapanmak Zorunda Olduğunu Açıkladı

Reuters’ta yer alan habere göre Kaliforniya merkezli şirket Pazar günü web sitesinde yaptığı açıklamada, “Çabalarımıza rağmen, LINE blockchain ekosistemini ve LINK token ekonomisini büyütmeye devam etmek için BITFRONT‘u kapatmamız gerektiğini üzülerek belirledik” dedi.

Bitfront, hareketin “usulsüzlük” ile suçlanan bazı kripto borsaları arasındaki son sorunlarla ilgisi olmadığını söyledi.

Dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para borsaları arasında yer alan FTX, şu anda yetkililer tarafından “cezai usulsüzlük” nedeniyle soruşturmalara konu oluyor.

Şirket bu ayın başlarında iflas başvurusunda bulunurken, kripto para kredi kuruluşu BlockFi Pazartesi günü FTX’in çöküşüne bağlı olarak etkide kaldığı için Chapter 11 iflas koruması başvurusunda bulundu.

İlgili Haber
Binance’dan Bu Altcoin İçin Güncelleme Açıklaması

BlockFi’ın aralarında Menkul Kıymet ve Borsalar Komisyonu’nun (SEC) da bulunduğu çok sayıda alacaklıya yüklü miktarda borcu olduğu ortaya çıkmıştı.

Bitfront, 28 Kasım itibariyle yeni kayıtları ve kredi kartı ödemelerini askıya aldığını ve 31 Mart 2023’te para çekme işlemlerini askıya alacağını söyledi.

Şirket, 5 Aralık ve 11 Aralık tarihleri arasında yapılan para yatırma işlemlerinin faizinin 13 Aralık 2022 tarihinde ödeneceğini açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları