Kripto HaberleriBitcoin"Bitcoin 2 Hafta İçerisinde 10.000 Dolar Olabilir"

“Bitcoin 2 Hafta İçerisinde 10.000 Dolar Olabilir”

Takip et

Forbes’in ünlü analistlerden olan Naeem Aslam, Bitcoin hakkında açıklamada bulundu. Açıklamasında Bitcoin’in Haziran ayı içerisinde 10.700 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini söyledi.

Haziran ayından oldukça ümitli olan Naeem Aslam, Bitcoin’in neden artacağını düşündüğünü bir kaç sebeple açıkladı.

İlk neden olarak tarihsel grafiklere bakıldığı zaman Bitcoin, Mayıs ve Haziran aylarında genellikle artış göstermiş durumda. Naeem Aslam bu düzenin bozulmayacağını ve yükselişin Mayıs ayında olduğu gibi Haziran’da da devam edeceğini düşünüyor.

Bunun yanı sıra yakın zamanda piyasaya sürülmesi planlanan ve her geçen gün daha fazla yatırım yapılan Facebook’un kripto para Globalcoin’in Bitcoin için çok olumlu olacağı açıklamasında bulundu. Glabolcoin hakkında açıklama yapan Aslam şu açıklamada bulundu:

Facebook’un kripto parasının Bitcoin ve tüm kripto para piyasasının yükselmesi için çok önemli bir etken olduğunu düşünüyorum. Facebook kripto paraları herkesin tanımasını ve kurumsal yatırımcının piyasaya girmesini sağlayacak.

Her ne kadar Globalcoin için önümüzde bir süreç olsa da iddialara göre whitepaper (yol haritası) 18 Haziran’da kamuoyuna sunulmuş olunacak. Facebook’un elinde olan Whatsapp ve Instagram gibi mecralarda bu kripto paranın kullanılacağı hatta şirket çalışanlarının bu coin ile maaşlarını alacağı da gündeme gelen konular arasında.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları