Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 6900 doların üzerine çıktı

Bitcoin 6900 doların üzerine çıktı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Özellikle reddedilen ya da ertelenen Bitcoin ETF başvuruları nedeniyle kötü bir dönem geçiren Bitcoin ve kripto para piyasaları bu süreçte çoğu kişiyi ciddi zarara uğrattı. Çoğu kişi Bitcoin’in sene sonu 25 bin dolara kadar çıkacağını söylerken, bazı kişiler ise 3000 dolar seviyelerine kadar gerileyeceğini öngörüyor.

Bu puslu hava devam ederken son zamanlarda 6650 dolar seviyelerinde stabil bir şekilde seyrini sürdüren BTC, gece 02.30 civarlarında sert bir atakla 6800 direncinin üzerine çıktı. An itibarı ile 6920 dolar seviyelerinde işlem gören Bitcoin, bu sert hamlesi ile yatırımcısını heyecanlandırdı.

Bitcoin’in bu yükselişine tepkisiz kalmayan altcoinler de yüzde 5 ila yüzde 10 arasında artış göstermiş durumda. Bununla beraber tüm piyasa yazının yazıldığı saat itibarı ile yeşillenmiş durumda.

6800 önemli direnç

Bu seviyelerdeki en önemli direnç seviyesi olarak görülen hatta çoğu analiste göre Bitcoin‘in ileriki süreçteki durumunu belli edecek olan 6800 dolar üzerinde kalınması halinde 7000 dolar seviyelerinin üstü rahatlıkla görülebilir.

Bu süreçte yatırımcının Bitcoin fiyatını sık sık takip etmesi ve panik alış veya satış yapmaması tavsiye ediliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları