Cardano

Bitcoin Analisti Cardano Topluluğunu Ayağa Kaldırdı: “ADA Değersiz Bir Coindir!”

Bitcoin analisti Peter McCormack, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasıyla birlikte Cardano topluluğundan tepki çekti.

Popüler Bitcoin analistlerinden biri olan Peter McCormack, Cardano hakkında yaptığı “değersiz coin” açıklamasıyla” ADA taraftarlarının tepkisini çekti.

“Cardano Bir Shitcoin’dir”

“What Bitcoin Did” podcast’inin sunucusu olan McCormack, attığı Tweet’inde “Cardano tarafsız olarak değerlendirildiğinde bir shitcoin’dir.” ifadesini kullandı.

McCormack bu açıklamasını, ‘ADA Whale’ isimli Twitter hesabının kendisinin Cardano’yu yerip Bitcoin’i övdüğü gönderilerinin ekran görüntüsünü paylaşmasının ardından yaptı.

7 Mart tarihinde paylaşılan ekran görüntülerinin ilkinde McCormack, piyasaya yeni katılan Bitcoin yatırımcılarının BTC’nin imajını yerle bir ettiğinden yakınıyordu. McCormack, Bitcoin’in ilk yıllarında bu tür yatırımcıların hiçbirinin bulunmadığını söyledi.

Hesabın paylaştığı diğer ekran görüntüsünde ise McCormack Cardano’yu kötülüyor ve bu projenin sahte olduğunu iddia ediyor.

28 Şubat tarihinde paylaştığı Tweet’in ise McCormack, “shitcoin sahiplerinin bile ADA’ya güldüğünü” yazmış.

Shitcoin tabiri, herhangi bir değeri olmayan ya da çok az değerli kripto paralar için kullanılıyor.

McCormark Altcoinlere Olan Nefretiyle Tanınıyor

Bununla birlikte McCormark’ın altcoinlere olan nefreti yeni değil. Geçtiğimiz yıllar boyunca ünlü kripto para influencer’ı kendisini bir Bitcoin maksimalisti olarak tanımlamıştı.

Bununla birlikte ünlü isim, sunduğu podcast’inde de diğer kripto para projelerini sürekli olarak eleştirirken BTC’nin faydalarından bahsediyor.

Son çıkışında sonra çok sayıda kripto para kullanıcısı McCormark’ın ADA ile ilgili bilgisinin zayıf olduğunu iddia etti ve ADA topluluğu da Cardano’nun gerçek dünya problemlerine gerçek çözümler sağladığını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu