binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoini Marjin İşlemlerde Listelediğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoini Marjin İşlemlerde Listelediğini Duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, marjin ticareti için yeni bir altcoin paritesi eklediğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, marjin ticareti için yeni bir varlık tanıttı. NTRN (Neutron) artık Binance’in Marjin platformunda ödünç alınabiliyor ve yatırımcılara gelişmiş fırsatlar sunuyor.

Binance NTRN ile Marjin Ticaretini Genişletiyor

Bu ekleme yalnızca NTRN’nin ödünç alınabilir bir varlık olarak sunulmasını değil, aynı zamanda hem Cross hem de Isolated Margin’de yeni alım satım çiftlerinin sunulmasını da kapsıyor.

Yeni Cross Margin Çifti:

NTRN/USDT

Yeni İzole Marj Çifti:

NTRN/USDT

Bu hamlenin Binance kullanıcılarına sunulan alım satım seçeneklerini güçlendirmesi, portföylerini daha da çeşitlendirmesi ve NTRN ile stratejik marj ticareti için fırsatlar sunması bekleniyor.

İlgili Haber  Binance Vadeli İşlemler, 20x Kaldıraç ile Yeni Bir Altcoini Listeledi!

Marjin alım satımı, kripto para piyasasında popüler bir stratejidir ve yatırımcıların pozisyon büyüklüklerini artırmak ve potansiyel olarak karlarını yükseltmek için fon ödünç almalarına olanak tanır.

Bununla birlikte, marjin ticaretinin de yüksek düzeyde risk taşıdığını ve yatırımcıların buna dikkatle ve ilgili riskleri tam olarak anlayarak yaklaşması gerektiğini belirtmek çok önemlidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail