Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Güncellemesini Destekleyeceğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Güncellemesini Destekleyeceğini Duyurdu!

Kripto para borsası Binance bu altcoinin ağ yükseltmesi ve Hard Fork'unu destekleyeceğini web sitesinden açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, yaklaşan Stacks (STX) ağ yükseltmesi ve Hard Fork’u desteklediğini duyurdu.

Kripto Para Borsası Binance, Stacks (STX) Güncellemesini Destekleyecek

Stacks ağ yükseltmesi ve Hard Fork’un, 2023-05-26 01:00 civarında gerçekleşmesi beklenen 791.551 blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanıyor. Bu etkinliğe hazırlık olarak Binance, yaklaşık 2023-05-26 00:00’den itibaren STX yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacaktır.

Stacks ağ yükseltmesi ve Hard Fork, Stacks blockchain ekosistemi için önemli bir gelişme anlamına geliyor.

Bitcoin ağının üzerine inşa edilmiş bir protokol olan Stacks, Bitcoin’in güvenlik ve istikrarını kullanarak akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Yaklaşan yükseltme ve Hard Fork’un Stacks ağına yeni özellikler, geliştirmeler ve iyileştirmeler getirmesi, yeteneklerini daha da güçlendirmesi ve potansiyel kullanım alanlarını genişletmesi bekleniyor.

Ağ yükseltme ve Hard Fork işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla Binance, STX’e para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacaktır.

Bu önlem, yükseltme işlemi sırasında herhangi bir aksaklık ya da tutarsızlık yaşanmasını önlemek için alınmıştır.

İlgili Haber
Son Dakika: Binance CEO'su CZ'den Beklenmedik Boğa Piyasası Geliyor Açıklaması!

Kullanıcılara, herhangi bir sıkıntı yaşamamak için askıya alma işlemi yürürlüğe girmeden önce gerekli STX işlemlerini ve hesap ayarlamalarını tamamlamaları tavsiye edilir.

Binance’in Stacks ağ yükseltmesine ve Hard Fork’a verdiği destek, kullanıcılarına güvenilir ve güvenli bir alım satım ortamı sunma konusundaki kararlılığını bir kez daha teyit ediyor.

Ağ yükseltme ve Hard Fork işlemlerinin tamamlanmasının ardından Binance, yükseltilmiş ağın istikrarlı ve güvenli olduğu kabul edilir edilmez STX yatırma ve çekme işlemlerine devam edecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları