coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Daha Önce Askıya Aldığı Bu Altcoin İşlem Çiftlerini Yeniden...

Bitcoin Borsası Binance, Daha Önce Askıya Aldığı Bu Altcoin İşlem Çiftlerini Yeniden Aktif Etti

Kripto para borsası Binance, daha önce geçici olarak askıya aldığı altcoin işlem çiftlerini yeniden listeledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küresel kripto para borsası Binance, daha önce geçici olarak askıya alınan AEUR (Anchored Coins EUR) ve onunla ilişkili birkaç işlem çifti için spot ticaretin yeniden başladığını duyurdu.

Binance AEUR Spot İşlem Çiftlerine Devam Ediyor

Platform ayrıca, kullanıcı katılımını artırmak amacıyla AEUR için sıfır işlem ücreti promosyonu uygulayacak.

Binance kullanıcıları, 8 Aralık 2023 saat 17:00 itibarıyla aşağıdaki çiftler için spot alım satım işlemlerine yeniden katılabilir:

AEUR/USDT

BTC/AEUR

ETH/AEUR

EUR/AEUR

Daha önce 6 Aralık’ta yapılan güncellemede, AEUR spot alım satımının geçici olarak askıya alındığı bildirilmişti. Çünkü bir stablecoin olan ve Euro ile bire bir oranda işlem görmesi beklenen AEUR’un sabitliği bozulmuş ve fiyat çok fazla yükselmişti.

İlgili Haber  Binance'te Yeni Listelenen Altcoinde Son Derece Tuhaf Davranışlar Yaşanıyor! Fiyatta İnanılması Güç Volalite Yüksekliği Var

AEUR spot alım satımının geçici olarak askıya alınması ve ardından yeniden başlatılması, platformun kullanıcıları için mümkün olan en iyi alım satım deneyimini sağlamaya olan bağlılığını yansıtmaktadır.

Buna ek olarak Binance, AEUR yatırımcıları için özel bir promosyon başlattı. AEUR spot alım satımı yapan kullanıcılar, promosyon dönemi boyunca sıfır alım satım ücretinden faydalanacak.

Bu girişim, alım satım faaliyetlerini teşvik etmeyi ve kullanıcılara AEUR alım satım çiftlerini keşfetmeleri için uygun maliyetli bir fırsat sunmayı amaçlamaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail