Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası Binance, Yatırım Yaptığı Yeni Kripto Para Projesini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Yatırım Yaptığı Yeni Kripto Para Projesini Açıkladı!

Kripto para borsası Binance, yaptığı açıklamasında yaptığı yeni kripto para projesi yatırımını kamuoyuyla paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in risk sermayesi kolu Binance Labs, Mayıs 2022’de Web2 oyun devi FunPlus ile birlikte bir Web3 oyun şirketi olan Fusionist için 6.6 milyon dolarlık bir tohum finansman turuna ortak oldu.

Söz konusu yatırım Binance tarafından bugün kamuoyuna açıklandı ve şu sözler ile tanıtıldı:

“Bu hamle, Binance Lab’in erken aşamadaki Web3 oyun projelerini destekleme ve daha sağlam bir Web3 oyun ekosistemini teşvik etme taahhüdüyle uyumludur.”

Fusionist, yönetim simülasyonu, taktiksel RPG ve stratejik 4X türlerini birbirine bağlayan bilimkurgu oyunu üçlemesini tanıtmıştı. 2800’lü yıllarda, Dünya’nın büyük ölçüde yaşanmaz hale geldiği bir dünyada geçen oyun serisi, oyuncuları evreni keşfetmek, yaşanabilir evler bulmak ve insanlığı galaksiye yaymak için yola çıkarken Komutan rollerini üstlenmeye çağırıyor.

Oyunlar, diğer Layer-1 ağlarına genişlemeden önce ilk olarak BNB Chain’de başlatılacak.

Fusionist’in CEO’su Ike T şunları söyledi:

“Binance Labs’in stratejik bir yatırımcı ve ortak olarak aramıza katılmasından büyük heyecan duyuyoruz. Sektör liderlerinden birinin desteğiyle, Fusionist’in gelecekte başarabilecekleri için çıtayı daha da yükseltebiliriz.”

Binance tarafından paylaşılan resmi blog yazısına göre, “Fusionist, üç NFT serisini ve video oyunu dağıtım platformu Steam’deki mevcut Beta testini başarıyla başlatarak topluluğunu beş ay içinde hızla 800.000 üyeye ulaştırdı. Binance Labs, Fusionist’in etkileşimli ve bağlı bir kullanıcı tabanını teşvik ederken olağanüstü bir oyun deneyimi sunmak için çalıştığını düşünüyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay