Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Yerel Tokenı BNB İçin Yeni Bir Güncelleme Yapacak! İşte...

Bitcoin Borsası Binance, Yerel Tokenı BNB İçin Yeni Bir Güncelleme Yapacak! İşte Güncelleme Tarihi!

Kripto para borsası Binance’e ait olan BNB coin ya da eski ismiyle Binance Coin, BNB zincirinde bir yükseltme için tarih verdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Binance’in yerel tokenı olan BNB yeni bir yükseltmeye hazırlanıyor. BNB geliştiricilerin yayınladığına göre, blok zinciri ağı BNB Chain’in 11 Haziran 2023 00:30’da ulaşacağı tahmin edilen 29.020.050 blok yüksekliğinde bir ağ yükseltmesinden geçmesi bekleniyor.

BNB Zincirinin Haziran Ayında ‘Luban’ Yükseltmesine Geçmesi Bekleniyor

Ağ iyileştirmeleri, geliştiricilerin daha da iyi özellikler sunmasına olanak tanıdığı için genellikle yatırımcıları ve kullanıcıları blok zinciri ekosistemlerine çekmektedir.

BNB Chain, kullanıcıların ücret ödemeleri ve ağ değişikliklerini oylamaları için BNB tokenını (BNB) kullanıyor. Yani bu tür yükseltmeler gelecekte BNB’nin değer teklifine katkıda bulunabilir.

Luban Hard Fork’u üç farklı Binance Smart Chain (BSC) Evolution Proposals (BEPs) içeriyor: Bunlar ağı kullanıcılar için daha hızlı ve daha güvenli hale getirmeyi amaçlayan BEP-126, BEP-174 ve BEP-221.

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoin Ağında Tether (USDT) Entegrasyonunu Tamamladı!

BEP-126, bir bloğun ağda sonlandırıldıktan sonra tersine çevrilmesini imkansız hale getiren “Hızlı Kesinlik” mekanizmasını getirmektedir. Bu, böyle bir durum ortaya çıkarsa, kötü niyetli kişiler tarafından zincirin yeniden düzenlenmesi olasılığını azaltır.

BEP-174, BSC Köprüsündeki olası güvenlik sorunlarını azaltmayı amaçlayan bir “Çapraz Zincir Aktarıcı Yönetimi” getirmektedir.

Aktarıcılar, tokenların köprüler aracılığıyla farklı blok zincirleri arasında aktarılmasına yardımcı olan ve bu tür işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamada önemli bir rol oynayan zincir üzerindeki habercilerdir.

Son olarak BEP-221, CometBFT teknolojisini kullanan blok zincirlerine yeni bir sözleşme eklemeyi öneren bir sistem olan “CometBFT Light Block Validation’ı ” ortaya koymaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları