binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance'ten Bu Altcoinin Güncellemesine Destek Açıklaması Geldi! Fiyat Ani Sıçradı!

Bitcoin Borsası Binance’ten Bu Altcoinin Güncellemesine Destek Açıklaması Geldi! Fiyat Ani Sıçradı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yaptığı açıklamasında bu altcoine destek duyurusu paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Bitcoin üzerinde akıllı sözleşmeler ve uygulamalar sağlayan merkeziyetsiz bir ağ olan Stacks’in (STX) yaklaşan ağ yükseltmesini ve hard fork’unu destekleyeceğini açıkladı.

Resmi duyuruya göre, ağ yükseltmesi ve hard fork, 787.651 Bitcoin blok yüksekliğinde gerçekleşecek.

Binance, kullanıcıların fonlarının güvenliğini sağlamak için 787.645 Bitcoin blok yüksekliğinden itibaren STX yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak. Ancak, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında STX alım satımı etkilenmeyecek. Binance, hesaplarında STX bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacak.

Duyurunun ardından STX fiyatı ani bir yükseliş tepkisi verdi.
İlgili Haber  Stablecoin USDC Rezervlerini Açıkladı: Son Durum Ne?

Ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenlerin oluşturulmasıyla sonuçlanmayacaktır. Binance, yükseltilen ağın stabil olduğuna karar verdiğinde STX için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak ve kullanıcılara başka bir duyuruda bulunmayacaktır.

Stacks (STX) ağ yükseltmesi ve hard forkunun, bu döngüde Stacking ödüllerini etkileyen stacks-increase çağrısındaki bir hatayı düzeltmesi bekleniyor. Stacking, STX sahiplerinin tokenlarını belirli bir süre için kilitlemelerine ve karşılığında Bitcoin ödülleri kazanmalarına olanak tanıyan bir mekanizmadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Abdullah Ünlü

Adminreklam yaparkendw cok abartiyorsunuz.bokunu cikardiniz.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail