Borsa

Bitcoin Borsası Paribu, Çöktü mü? Kullanıcılar Şikayet Yağmuruna Tuttu

Paribu kripto para borsasına erişilemiyor mu?

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Paribu, bugün itibarıyla binlerce kullanıcısından sosyal medya üzerinde çok fazla sayıda şikayet aldı. Twitter’daki trend konulara bakıldığında Türkiye’de birinci sırayı 2.000’den fazla tweet ile Paribu’nun aldığı görülüyor.

RVN Fiyatının Rekoru, Paribu’ya Yaramadı

Bazı kullanıcıların hiçbir şekilde siteye giremediklerini belirtirken, bazıları ise özellikle Ravencoin (RVN) fiyatında yaşanan değişime dikkat çekiyor. RVN, 30 günde neredeyse 20 kat artsa da tam olarak dün gece rekor kırdı ve Paribu bu yoğunluğa dayanamamış olabilir.

Ozan Çiçekyurt isimli bir kullanıcı ise Ravencoin fiyatındaki farklılığa dikkat çekti. Çiçekyurt, Binance kripto para borsasındaki ve Paribu’daki RVN/USDT işlem çiftlerine dikkat çekerek aradaki fiyat farkının neredeyse 1,5 kat olduğu görülüyor.  Uygulama birçok kullanıcıda saat saat açılmaya başlansa da yaşanan fiyat farkı şikayetlerin artmasına neden oluyor.

Paribu sadece Twitter üzerinde değil, Ekşisözlük üzerinde de en çok konuşulan kripto para borsalarından birisi oldu. Ekşisözlük üzerinde “nephilim3513” isimli bir kullanıcı ise kısa süreli Paribu deneyimini şu şekilde özetlemiş durumda:

“Kripto borsası değil bahis sitesidir. iki saatlik zaman diliminde maddelere dökülecek kadar çok rezalet yaşayıp, üçüncü saate girmeden kaçtığım sitedir. üye olacakları ikinci kez düşündürmek adına rezaletleri maddeliyorum.”

Paribu’nun resmi Twitter hesaplarında ise konu hakkında henüz hiçbir açıklama bulunmadığı görülüyor. Paribu benzer bir durumu kısa süre önce 30 Ocak tarihinde de yaşamış ve kullanıcılar yine benzer şikayetler iletmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mert

Ne varsa binance’de var

Ayhan

Btcturk seni seviyorum.

Kripto

Valla bu borsalarda nasıl işlem yapıyorlar anlamak zor.

Ali eren

Paribu pişmanlıktır. Meslek ahlakı da yoktur.


Başa dön tuşu