binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Upbit, Bu Altcoini Delist Edeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Upbit, Bu Altcoini Delist Edeceğini Açıkladı!

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Upbit, bu altcoinin 10 Ekim 2023 tarihinde delist edileceğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen küresel dijital varlık borsası Upbit, bugün yayınladığı resmi bir açıklamada, platformunda Engine Coin’in (ENJ) alım satım desteğinde yapılan önemli değişiklikleri ayrıntılı olarak açıkladı.

Upbit Engine Coin’i (ENJ) Delist Ediyor

Engine Coin (ENJ) için alım satım desteği 10 Ekim 2023 tarihinde saat 18:00’de sona erecek.

İşlem desteğinin sona ermesinden önce KRW piyasasında bekleyen tüm emirler (hem alım hem de satım) otomatik olarak iptal edilecektir. BTC piyasasına verilen emirler etkilenmeyecektir.

Bu değişiklikler, Engine Coin’in Ethereum tabanlı Engine (Enjin) platformunun blok zinciri Efinity ile entegrasyonu da dahil olmak üzere, Enjin Blok Zinciri ve yerel token Enjin Network’ün (ENJ) piyasaya sürülmesiyle sonuçlanan son gelişmelerinden kaynaklanmaktadır.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Bu Ülkedeki Faaliyetlerini Yeniden Başlattığını Açıkladı!

Mevcut ENJ’den yeni Enjin Network ENJ’ye geçiş ve ardından Efinity’nin dijital varlığı EFI’nin Enjin Network ENJ ile değiştirilmesi, dolaşımda önemli değişikliklere yol açtı.

Efinity’nin bir dijital varlığı olan EFI’nin Upbit’te alım satım için desteklenmediğini ve borsanın EFI para çekme işlemlerini kolaylaştırmadığını belirtmek önemlidir.

Engine Coin’in maksimum ihracı, mainnet lansmanından sonra 1.000.000.000 ENJ’den 1.750.000.000 Enjin Network ENJ’ye yükseldi, yıllık %5’e varan ek enflasyon oranı ve maksimum arz için belirlenmiş bir üst sınır yok.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail