Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatında Volatil Hareketlilik Devam Ediyor

Bitcoin fiyatında anlık yükseliş ve düşüşler devam ediyor.

Bitcoin son birkaç gün içerisinde ciddi düşüş ve yükselişleri ile adından söz etti. Birçok yatırımcı bu dönemde ne yapacak olduğunu bilmezken doğru kararlar verebilmek için araştırmalar yapıyor. Piyasa ile ilgili detaylı değerlendirmemizi okuyabilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi - Bundan Sonra Neler Olacak? - Piyasa Değerlendirmesi

Bitcoin fiyatında son saatlere bakıldığında fiyatın “savruk” bir şekilde hareketlendiği görülüyor. Saat 13.00’dan sonra 5200 dolar seviyelerinden yükselmeye başlayan BTC fiyatı, 5.600 dolar seviyelerine kadar yükselmiş olsa da tekrar 5.300 dolar seviyelerine indi. Böylelikle birkaç saat hatta dakika içerisinde fiyatta neredeyse yüzde 6’lık bir savrulma oldu.

Bitcoin (BTC) Dakikalık Grafik – Kaynak: Tradingview

Geçtiğimiz günlerde 5700 ve 5900 dolar dirençlerinde tutunamayan ve geri düşen Bitcoin fiyatı için şu aşamada bu seviyeler önemli direnç seviyeleri olarak görülüyor.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu