Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Düşmanı Peter Schiff Çark Etti: "Şirketimi BTC Karşılığında Satabilirim"

Bitcoin Düşmanı Peter Schiff Çark Etti: “Şirketimi BTC Karşılığında Satabilirim”

Takip et

Ünlü kripto para eleştirmeni Peter Schiff, zor durumdaki Euro Pacific Bank şirketini Bitcoin karşılığında satıp satmayacağı sorusuna olumlu yanıt verdi.

Schiff, kripto para birimlerinden hoşlanmamasına rağmen, böyle bir anlaşma düzenleyici tarafından onaylanırsa, bunu kabul edeceğini söyledi. Ünlü ekonomist, kendisi için asıl önemli olanın bankasının müşterilerinin varlıklarını korumak olduğunu açıkladı.

Bitcoin Düşmanı Peter Schiff’in Porto Riko’daki Bankası Zor Günler Yaşıyor

Schiff’in Euro Pacific Bank’ının çalışmalarının Porto Riko yasalarının net asgari sermaye gerekliliklerine uymadığı için durdurulduğunu tekrar dile getirelim. Bu olay da bankanın müşteri hesaplarının dondurulmasına yol açmıştı.

İlgili Haber
Bitcoin Yatırımcılarının Ahı Mı Tuttu: BTC Düşmanı Peter Schiff'in Başı Dertte!

Schiff, düzenleyicilerin bankayı vergi kaçakçılığı ve kara para aklama nedeniyle tasfiye etmek istediklerini, ancak bankada bu yönde hiçbir kanıt bulunmadığını söyledi. Bununla birlikte, bankanın Porto Riko’da yeni olduğunu ve olması gerekenden daha az para tuttuğunu açıklayarak gerekli şartların ihlal edildiğini de kabul etti. Bitcoin düşmanı Schiff’e göre, küçük bir banka işletmek çok paraya mal oluyor ve banka faaliyetlerinden hiçbir şey kazanmıyordu.

Son gelişmeler ile birlikte kripto para yatırımcıları Schiff’in kripto paraların birer dolandırıcılık olduğu ve geleneksel finansın ise mükemmel olduğuna dair sözlerini hatırlattı. Kripto yatırımcıları Twitter üzerinde Schiff’i BTC konusunda eğitmeye çalışıyor ve dünyanın en büyük kripto parasıyla ilgili düşüncelerini değiştirmeye çağırıyor.

Peter Schiff uzun bir süredir BTC hakkındaki ağır eleştirileriyle tanınıyordu. Ünlü ekonomist, bulduğu her fırsatta kripto paralar hakkında olumsuz açıklamalar yapıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları