Haberler

Bitcoin’de Deprem! Çok Önemli Destek Seviyesine Geriledi!

Bitcoin bir anda ciddi bir düşüş ile karşı karşıya kaldı

Nexo

Son zamanlarda 8000 – 8200 dolar seviyelerinde gidip gelmesiyle yatırımcıyı “daha fazla düşebilir” şeklinde korkutan Bitcoin, an itibarı ile korkulan fiyat seviyelerine geriledi. Dakikalar içerisinde ciddi düşüşler yaşayan BTC 7450 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Bir önceki yazımızda bu seviyenin en önemli destek seviyelerinden olduğunu ifade etmiş ve bu seviyenin altına düşülmesi durumunda ciddi düşüşlerin olabileceğini kaleme almıştık.

An itibarı ile bu destek seviyesinde işlem gören BTC, eğer bu desteğin altına düşerse ciddi düşüşler ile karşı karşıya kalabilir. Daha önce de bu destek seviyesinin altına gerilemesi ile ciddi düşüşler yaşayan BTC’de an itibarı ile en önemli seviye 7500 dolar seviyeleri olarak görülüyor. Ayrıca Bitcoin 24 saat içerisinde yüzde 9 kayıp ile karşımıza çıkıyor.

Birçok analist bu fiyat seviyelerinde stop loss emri konulmasını tavsiye ediyor. Yatırımcılar özellikle bu süreçte fiyatı anlık olarak takip etmeliler.

Bitcoin fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı