coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin"Bitcoin Ekim Ayına Kadar 9000 Dolara Yükselecek"

“Bitcoin Ekim Ayına Kadar 9000 Dolara Yükselecek”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Japon piyasa analisti Masayuki Tashiro, Bitcoin‘in Ekim ayına kadar 9000 dolara kadar yükselebileceğini söyledi ve bu iddiasını açıkladı.

Japonya’da uygulanan kripto para yasalarının yakın zamanda yatırımcılar tarafından olumlu karşılanacağını ve bu yasaların güven ortamı oluşturucağına değindi.

Tashiro, şu anda olumsuz gibi algılanan ve özellikle kripto para borsaları hakkında yürütülen politikaların, aslında kullanıcı için iyi olduğunu ve sistem bakımından zayıf olan kripto paraların ortadan kalkarak daha güvenli bir ortam hazırlanacağını ifade etti.

Bu durumda kolay bir şekilde kripto para aklamanın ve güvensiz bir ortamda yatırım yapılmasının ortadan kalkacağı söyledi.

2018 yılı süresince inişli çıkışlı olan Bitcoin fiyatında sene içerisinde 5700 – 6000 dolar seviyelerine kadar iki kez gerileme olmuş, bu süreçten sonra kendini takip eden bir iki ay içerisinde takrar 10.000 dolarlara kadar yükselmeler yaşanmıştı.

Her düşüşten sonra yüzde 50 yükseliş var

Bu dalgalanmaları göz önünde bulundurarak açıklama yapan Tashiro, Bitcoin’in her ciddi düşüşten sonra yüzde 40 ila 50 oranında bir yükselme yaşadığını ifade etti. Özellikle içinde bulunduğumuz süreçte olumsuz bir haber çıkmaz ve büyük bir yatırımcı sayısını elinde bulunduran Japonya’da kripto paralar ile ilgili olumlu haberler çıkarsa Bitcoin’in 9.000 ila 10.000 dolar arasında işlem görmesi bekleniyor.

Tashiro son olarak, ” bana kalırsa düzenlemeler Ekim ayı ortalarında gerçekleşecek ve bu süreçte yatırımcının piyasaya güvenip tekrar girmesi ile 9.000 dolar seviyelerine tekrar ulaşılacağını öngörüyorum.” ifadelerini kullandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail