Kripto HaberleriCardanoBitcoin Hakimiyeti Yükselmeyecek Dedi, Güvendiği Altcoinleri Açıkladı!

Bitcoin Hakimiyeti Yükselmeyecek Dedi, Güvendiği Altcoinleri Açıkladı!

Takip et

Popüler YouTube kanalı Bitboy Crypto’nun kurucusu Ben Armstrong, her kripto yatırımcısının portföyünde bulunması gerektiğini düşündüğü altcoinleri paylaştı.

Buna gerekçe olarak Bitcoin (BTC) hakimiyetini gösteren Armstrong, önceki döngülerden farklı olarak BTC hakimiyetinin yeniden %50’nin üzerine çıkamayacağını ifade etti.

Önceki döngüleri incelediğimizde ayı piyasasında paranın altcoinlerden çekilerek Bitcoin’e veya dışarıya çıktığını görüyorduk.

Bu da Bitcoin hakimiyetinin %70’lere kadar yükselmesine ve altcoinlerin çok fazla değer kaybetmesine neden oluyordu.

Ancak günümüzde kripto para piyasalarında artan popülaritenin sadece Bitcoin’de toplanmadığını düşünen analist, altcoinlerin de güçlü duruş sergileyebileceğini ifade etti.

Bu noktada altcoin seçiminin önemine atıf yapan Armstrong, kendi portföyünde tutmayı düşündüğü altcoinleri açıkladı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Cardano’nun (ADA) her kripto para yatırımcısının portföyünde bulunması gerektiğini söyledi.

“Bitcoin hakimiyeti bir daha asla %50’nin üzerine çıkmıyor. Yaşamak için ne güzel bir zaman!

Portföylerinizde ETH, XRP ve ADA yoksa, yanlış yapıyorsunuz demektir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları