binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Spot ETF'de Ayak Sesleri: Bloomberg Analisti Gizli Detayları ve Muhtemel Onay...

Bitcoin Spot ETF’de Ayak Sesleri: Bloomberg Analisti Gizli Detayları ve Muhtemel Onay Tarihini Açıkladı

Bloomberg kripto para analisti James Seyffart, yaptığı açıklamasında Bitcoin Spot ETF hakkında ilgi çekici detaylar paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bloomberg kripto para analisti James Seyffart kısa süre önce yaptığı bir açıklamada, Bitcoin spot ETF’si ve potansiyel onay tarihleri hakkında bazı ilgi çekici ayrıntılar paylaştı.

Seyffart’a göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Franklin/Hashdex gecikmelerini 1 Aralık’ta federal kayıtlarda yayınlayacak. Analiste göre bu hızlı hareket, SEC’in potansiyel onaylar için süreçlerini ayarladığını gösteriyor.

Bu gecikmeler için yorum süresinin 5 Ocak 2024 tarihinde sona ermesi bekleniyor. Bu da Ark/21’in son tarihi olan 10 Ocak’tan önce sadece beş günlük dar bir zaman aralığı bırakıyor. Bu, yorumların gözden geçirilmesi için sıkı bir program gibi görünse de Seyffart, Global X’in yorum süresi boyunca şu ana kadar sıfır yorum aldığına dikkat çekiyor.

İlgili Haber  Dikkat: Bu Altcoinde Büyük Kilit Açma Etkinliğine Saatler Kaldı! Arzın Yüzde 83'ünün Kilidi Açılıyor!

Bu, analiste göre üzerinde çalışılması gereken herhangi bir benzersiz yorum olmayabileceğini ve inceleme sürecini potansiyel olarak daha sorunsuz hale getirdiğini gösteriyor.

Seyffart, gözden geçirilmesi gereken yorumlar olması durumunda, onayın ilk grubun ardından kısa bir süre sonra gerçekleşebileceğini öne sürüyor.

Bu görüşlere dayanarak Seyffart, potansiyel spot Bitcoin ETF onayı için pencerenin 5 Ocak ile 10 Ocak 2024 arasında olabileceğini öngörüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail