BitcoinHaberler

Bitcoin Yarılanması Fiyatları Uçuracak Mı?

Ünlü kripto analisti yorumladı. İşte detaylar!..

Bitcoin’in 3. yarılanmasının etkileri farklı çevrelerce değişik biçimlerde yorumlanıyor. Kimisi söz konusu yarılanmanın fiyatı uçuracağından bahsederken Michael van de Poppe gibi isimler ise tam tersi bir senaryonun yaşanmasından endişeli.

Konuyla ilgili bir yorum da ünlü kripto analisti “Crypto Dog”dan geldi. Ünlü analist Bitcoin yarılanmasının fiyatı yükselteceğini düşünüyor. Yarılanmayı takip eden 6 ila 12 aylık süre içerisinde yeni bir “en büyük büyüme”nin başlayacağını ifade ediyor ve ekliyor: BTC 2020’nin Kasım ayı ile bir sonraki yılın mayısı arasında gözle görülür bir yükselişe geçebilir.

Yaklaşık 19 gün kalan Bitcoin yarılanması şu anda piyasa üzerinde ciddi bir baskı oluşturuyor ve bu baskı fiyatların volatil ve dengesiz bir şekilde fiyatlanmasına sebep oluyor. Birçok uzmanın genel görüşü rekor düzeydeki yükselişlerin halving dönemi sonrasında olacağı yönünde. Zira bundan önce 2 kez gerçekleşen halving olayı fiyata her zaman olumlu olarak yansımıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu