BitcoinHaberler

Bitcoin’de Ayı Piyasası Ne Zaman Bitecek? Binance CEO’su Konuştu!

Binance CEO'sundan önemli açıklamalar.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao The Guardian’a verdiği demeçte Bitcoin‘deki düşüş hakkında konuştu.

Fiyat ve zaman arasındaki değişen algılara değinen CZ, “bundan dört yıl önce insanlara Bitcoin 2022’de 20.000$ olacak deseydiniz çok mutlu olacaklardı.” dedi.

Yatırımcılar Bitcoin‘deki düşüş bir fırsat mı? 20.000$ dip mi? sorularını yanıtı ararken CZ’den de önemli bir açıklama geldi.

Bitcoin’de Ayı Ne Zaman Bitecek?

Öncelikle kimsenin geleceği tahmin edemeyeceğinin altını çizen Cz şunları söyledi:

“Bence tüm zamanların en yüksek seviyesi 68.000$’dan 20.000$’a kadar yaşanan düşüş göz önüne alındığında geri dönmesi biraz zaman alacak. Muhtemelen birkaç ay veya birkaç yıl sürecek.

Bugün 20.000$’ın çok düşük olduğunu düşünüyoruz. Ancak 2018 veya 2019’da insanlara Bitcoin 2022’de 20.000$ olacak deseydiniz çok mutlu olacaklardı. O dönemlerde Bitcoin 3000$-6000$ seviyelerindeydi.”

BNB Soruşturması

BNB’ye yönelik başlatılan SEC soruşturması hakkında yorum yapmak istemeyen CZ, bu soruya “bizden istenen bilgileri veriyoruz” şeklinde yanıt verdi.

Projeler Zor Durumda

Kripto kışının bir çok proje için kötü sonuçları olabileceğini değerlendiren Cz şunları söyledi:

“Birçok kripto projesinin çıkmazda olduğunu hissediyorum çünkü bir kez tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığımızda projeler her zaman öyle olacakmış gibi para harcıyor.

Şimdi düştüğümüzde kış mevsiminde olduklarını hissediyorlar. Bu süreçte nakit tasarrufu sağlayan şirketler olarak iyi durumdayız.”

Röportajın yayımlanmasından kısa süre sonra CZ’den bir sitem twiti geldi.

The Gurdian röportajı ” Binance Patronu Bitcoin’in iki yıl boyunca 69.000 doların altında kalacağını söyledi” başlığıyla verince buna sinirlenen Cz, “Artık clickbait başlık atan haber kuruluşlarıyla röportaj yapmayacağım” dedi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu