BitcoinHaberlerKripto Para

Bitcoin’de Daha Fazla Düşüş Bekleyen Blackrock: “BTC Hala Çok Güçlü!”

BlackRock yetkilisi Bitcoin'in halen güçlü olduğunu düşünüyor.

Bitcoin (BTC) ve kripto paralar haftalardır sert düşüşlerin etkisinde bulunuyor. Bitcoin yaşanan sert düşüşlerle beraber 20.000 dolar, Ethereum (ETH) ise 1.000 dolar seviyelerine kadar geldi.

Bazı yatırımcılar bu sert hareketlerden etkilenerek piyasadan uzaklaşırken trilyon dolarlık varlık yönetim şirketi BlackRock kripto paralarda gelecek olduğuna inanıyor.

BlackRock’un baş yatırım sorumlusu Rick Rieder, Yahoo Finance ile yaptığı röportajda yatırımcıların mevcut kripto piyasası çöküşüne odaklanmaması gerektiğini belirtti.

Yatırımcılara kripto piyasasına uzun vadeli olarak bakmalarını tavsiye eden Rieder, kripto para birimlerinin bir geleceği olduğuna inandığını söyledi.

“Bitcoin ve kripto para piyasası etrafında oluşturulan kaldıraçlı pozisyonların çoğunun hızla çözüldüğünü görüyoruz. Çünkü çevresinde nakit olarak çok fazla fazlalık vardı.

Ancak halen Bitcoin ve kripto paraların dayanıklı varlıklar olduğunu düşünüyorum.”

“Bitcoin Boğa Öncesi Daha Fazla Düşebilir!”

Yüksek enflasyon ve artan faiz oranları karşısında düşüş yaşayan Bitcoin 20.000 dolar bandında işlem görmeye devam ediyor.

Bitcoin’in yüksek enflasyon ve artan faiz oranlarının baskısı altında fiyat hareketlerinin ne yönde olacağını tahmin etmenin zor olduğunu belirten Rieder, BTC’nin boğa öncesinde daha fazla fiyat düzeltmesi yapacağını söyledi.

“Bitcoin’in adil değerinin ne olduğunu söylemek zor. Benim hissim bir çok varlık gibi, BTC’nin de iki üç yıl sonra bugünkü seviyesinden daha yüksek olacağı yönünde.

Ancak Bitcoin olumsuz yöndeki hareketlerinde de aşırıya kaçabilir yani daha fazla fiyat düzeltmesi yapabilir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu