Haberler

Bitcoin’in Değer Kaybetmesi Devam Edecek Mi? İşte Uzmanların Yorumları!..

Richard Wyckoff'un geliştirdiği Wyckoff modeline bakılacak olursa BTC düşüşü hız kazanarak devam edebilir.

Sektörün en değerli kripto para birimi olan Bitcoin’in düşüşü yatırımcıları huzursuz etmeye devam ederken söz konusu aşağı yönlü hareketin devam edip etmeyeceği ile ilgili görüşler şu sıralar kripto topluluğunun gündeminde.

Bu kötü gidişatın devam etmesinin BTC’nin değerini 9 bin doların altına çekebileceği endişeleri sürerken birçok analiz modelinin öncüsü olan Richard Wyckoff’un geliştirdiği Wyckoff modelini temel alan birçok analist ünlü kripto değerin söz konusu düşüşünü devam ettireceğini belirtiyor.

Buna karşın Wyckoff Ayrışma analizlerini değerlendiren analistlerin hiçbiri ortak bir fiyat öngörüsünde buluşmuş değiller. Kimine göre 8 bin dolar seviyesi kapıdayken kimisi için 7 bin ve altındaki fiyatlar ihtimal dahilinde yer alıyor.

Kimi traderlara göreyse Bitcoin halihazırda Wyckoff Ayrışma grafiğinde işlem görmekte. Bu da ünlü kripto değerin fiyat kaybına devam edeceğini gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu