Kripto HaberleriHaberlerBrian Kelly Önümüzdeki Günlerde Piyasasının Yukarı Yönlü Olacağını Düşünüyor

Brian Kelly Önümüzdeki Günlerde Piyasasının Yukarı Yönlü Olacağını Düşünüyor

Takip et

CNBC’nin kripto para analisti olan Brian Kelly, kripto para piyasaları hakkında analizlerde bulundu. Önümüzdeki günlerde kripto para piyasalarının artacağını söyleyen Kelly, bu iddiasının altında yatan gerekçeleri açıkladı.

Geçtiğimiz hafta kripto paralar için tam bir dibe çöküş yaşanırken birçok altcoin 2018’deki en düşük fiyat seviyelerini görmüştü. Ancak piyasa toparlanma sürecine girdi ve düşen başlıca altcoinler yüzde 8-9 civarlarında artış gösterdi.

Bu dibi görüşten sonra toparlanma evresinin sebebi net olarak bilinmezken Brian Kelly bu konuda açıklamalar yaptı.

CBOE Bitcoin vadeli işlemlerinin son gününde genelde BTC fiyatında azalış gözlendiğine değinen Kelly, bu durumun son süreçte böyle olmadığına değindi. Genel olarak bu tarihlerde yüzde 7 oranında düşüş gösteren Bitcoin, geride bıraktığımız 15 Ağustos tarihinde tekrar bu sürece girmişti. Fakat eskiden yaşanan fiyatta gerileme durumu yaşanmadı ve Bitcoin 16 Ağustos gecesi 600 dolarlık bir artış yaparak 6600 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Kelly, bu yaşanan durumu referans göstererek kripto para piyasalarının gelecek günlerde yükseliş trendine gireceğini ifade etti.

Bu süreçte sık fiyat takip etmeniz ve altcoin yatırımı yaparken Bitcoin hareketlerini iyi gözlemlemeniz öneriliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları