blank
BorsaHaberler

BtcTurk Bir İlke İmza Attı!

İlk kez bir kripto para borsası milli takımlar resmi sponsorluğunu üstlendi.

BtcTurk’ten önemli bir sponsorluk haberi geldi. Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan BtcTurk, Türkiye milli takımlar ana sponsorluğunu üstlendi. Türkiye’yi Avrupa Futbol Şampiyonası’nda temsil edecek olan takımlarımızın sponsoru olarak hem Türkiye’de hem de dünyada bir ilke imza atan borsayı temsilen şirket CEO’su Özgür Güneri’nin Türk Futbol Federasyonu’nun İstanbul Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde bugün düzenlenecek olan imza törenine katılması bekleniyor.

Öte yandan törene katılacak önemli isimler arasında TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan ve diğer yönetim kurulu üyeleri, A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in de yer alması bekleniyor.

Geçen sene de TFF Süper Lig’in takımlarından Yeni Malatyaspor’un isim ve forma göğüs sponsorluğunu üstlenmiş olan BtcTurk, bu sene 28 ay süreliğine kadın ve erkek milli takımlarımızın resmi sponsoru olacak.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu