BorsaHaberler

BtcTurk Yeni Malatyaspor’a İsim Sponsoru Oldu

BtcTurk Süperlig takımı Yeni Malatyaspor ile sponsorluk anlaşması yaptı.

Nexo

Türkiye’nin ilk kripto para borsası BtcTurk, reklam kampanyalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Türkiye’de kripto paraların tanınması için etkin bir rol oynayan bu reklam çalışmalarına bir yenisi eklendi. BtcTurk Süper Lig takımlarından olan Yeni Malatyaspor’a isim sponsoru oldu. Böylelikle Yeni Malatyaspor’un ismi artık “BtcTurk Yeni Malatyaspor” olacak.

Türkiye, birçok araştırma şirketinin çıkardığı verilere göre dünyada en çok kripto para kullanan ülkelerin başında geliyor. Hal böyle olunca dünyadaki en büyük kripto para borsaları bile Türkiye ile ilgili özel çalışmalar ve yenilikler yapıyor. BtcTurk de Türkiye’deki bu etkin kripto para kullanımını daha çok arttırmayı ve platformunu daha çok yaygınlaştırmayı hedefliyor.

5 milyon TL değerinde olduğu iddia edilen sponsorluk anlaşması ile ligde artık BtcTurk Yeni Malatyaspor ismini sıkça duyacağız.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı