coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu 4 Altcoin, Güney Kore Kripto Para Borsalarında Olağandışı İşlem Hacimleri Görüyor!

Bu 4 Altcoin, Güney Kore Kripto Para Borsalarında Olağandışı İşlem Hacimleri Görüyor!

Son verilere göre bu 4 altcoinin Güney Kore kripto para borsalarında yükseliş işlem hacmine sahip olduğu görüldü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son bilgilere göre, Güney Kore merkezli kripto para borsalarındaki bazı altcoinlerde olağandışı işlem hacimleri tespit edildi.

QuarkChain (QKC), Aptos (APT), Loom Network (LOOM) ve Pundi X’in (PUNDIX) işlem hacimlerinde önemli artışlar yaşandı ve bu durum kripto trader ve meraklıları arasında ilgi uyandırdı.

Güney Kore’nin en popüler borsası Upbit’te, QKC için ortalama 50 adet 1 saatlik hacim 3 milyon dolardı, ancak son hacim %392.89’luk bir yüzde değişimiyle 14 milyon dolar olarak kaydedildi. Öte yandan, Binance’te ortalama 50 adet 1 saatlik hacim 716 bin olurken, son hacim 95 bin olarak kaydedildi ve %-86.77’lik bir yüzde değişimine işaret etti.

APT de, Upbit’te alışılmadık bir hacim artışı yaşadı; 50 adet 4 saatlik ortalama hacim 202 bin olurken, son hacim 1 milyon olarak kaydedildi ve %439.99’luk bir yüzde değişimini gösterdi. Binance’te ise, ortalama 50 adet 4 saatlik hacim 714 bin olurken, son hacim 802 bin olarak kaydedildi ve %12.28’lik bir yüzde değişimine işaret etti.

İlgili Haber  Önümüzdeki Hafta Altcoinlerde Önemli Gelişmeler Bekleniyor: Bunlar Takip Edilecek!

LOOM açısından, Upbit’teki ortalama 50 adet 1 saatlik hacim 7 milyondu, ancak kaydedilen son hacim 25 milyondu ve %246.12’lik bir yüzde değişimini yansıttı. Binance’te iser, ortalama 50 adet 1 saatlik hacim 319 bin iken, kaydedilen son hacim 456 bin oldu ve %42.79’luk bir yüzde değişimine işaret etti.

Son olarak, PUNDIX, Upbit’te alışılmadık bir hacim artışı kaydetti; son 50 adet 1 saatlik ortalama hacim 100 bin iken, son hacim 305 bin olarak kaydedildi ve %204.19’luk bir yüzde değişimine sahne oldu. Binance’te ise, ortalama 50 adet 1 saatlik hacim 17 bin olurken, kaydedilen son hacim 8 bin oldu ve bu da -%54.50’lik bir yüzde değişimine işaret etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları