CardanoHaberlerKripto Para

Bu Altcoin Beklenen Güncellemesini Erteledi!

Cardano vasil hard fork'un ertelendiğini duyurdu.

Cardano’nun geliştirici şirketi Input Output, yaptığı açıklamada Cardano (ADA) için merakla beklenen Vasil hard fork yükseltmesinin ertelendiğini duyurdu.

Vasil hard fork yükseltmesinden, Cardano ağının ölçeklenebilirliğini önemli ölçüde iyileştirmesi ve böylece de benimsenmesini artırması bekleniyor.

29 Haziran’da yapılması planlanan yükseltmenin Cardano test ağındaki teknik hatalardan dolayı Temmuz ayı sonuna ertelendiği belirtildi.

Şirketin teslimat ve ürün müdürü Nigel Hemsley yapılan açıklamada şunları söyledi:

“Merakla beklenen yükseltmede ekip olarak acele edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz.

Zira IOG mühendislik ekibinin hard fork çalışmasını tamamlamak için hala bekleyen yedi hata bulunuyor. Bu hataların hiçbiri şu anda ciddi olarak derecelendirilmedi ve çalışmayı tamamlamaya son derece yakınız.

Geliştirici ekip olarak kalite ve güvenliğin son derece önemli olduğunu düşündüğümüz için ve her şeyin doğru bir şekilde dağıtıldığından emin olmak için hard fork güncelleme teklifini ertelemeye karar verdik.”

Yükseltmede her şeyin beklendiği gibi ilerlediğini ve çalıştığını belirten Hemsley, yükseltmede bazı doğrulamaların yapılması için biraz zamana ihtiyaçları olduğunu söyledi.

“Bu zaman ihtiyacı da bizi planlanan programın gerisinde bırakıyordu. Bu bağlamda erteleme kararı mecvut durumda en doğru karardır.”

Yükseltmedeki bu erteleme kararı Cardano’nun fiyatını büyük ölçüde etkilemedi. Yazım esnasında ADA,  0,4983 dolar seviyesinde bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu