AltcoinHaberler

Bu Altcoin Chainlink’i (LINK) Bile Tahtından Edebilir!

Analistlere göre bu altcoin yükseliş vaat ediyor!

Bir süre önce atağa geçerek CoinMarketCap’te 5.liğe yerleşen Polkadot (DOT), Chainlink’i bile tahtından ederek bütün ilgileri üzerinde toplamayı başarmıştı. Ancak Bitcoin’in sert düşüşünün DOT’u da olumsuz etkilemesiyle 7.liğe gerileyen altcoin an itibarı ile yine 5. sırada görünüyor.

Bazı analistlere göre Ethereum için bile tehdit oluşturan DOT projesi güçlü yükselişine devam ederse analistler bu düşüncelerinde haklı hale gelebilirler. Ancak Web3 Vakfı tarafından finanse edilen DOT projesini Ethereum’u egale etmek isteyen diğer projelerden farklı çalışıyor çünkü Blockchain ağları arasında iş birliğini temel alıyor, bu da ETH için korkulacak bir şey olmadığını göstermesi bakımından önemli bir özellik.

Özellikle Josh Rager’ın yatırım yaptığını açıkladığı 5 altcoin arasında yer alarak bakışları üzerine çeken Polkadot (DOT) bugün birçoklarına göre gelecek vaat eden altcoinler arasında yer alıyor. Bakalım ilerleyen günler DOT için neler getirecek? Bekleyip göreceğiz.

İlgili Haber
Usta Analist, Bitcoin'in (BTC) Sert Düşüşü Sonrası Hangi Altcoinlere Dikkat Çekti?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu