AltcoinHaberler

Bu Altcoin Chainlink’i (LINK) Bile Tahtından Edebilir!

Analistlere göre bu altcoin yükseliş vaat ediyor!

Bir süre önce atağa geçerek CoinMarketCap’te 5.liğe yerleşen Polkadot (DOT), Chainlink’i bile tahtından ederek bütün ilgileri üzerinde toplamayı başarmıştı. Ancak Bitcoin’in sert düşüşünün DOT’u da olumsuz etkilemesiyle 7.liğe gerileyen altcoin an itibarı ile yine 5. sırada görünüyor.

Bazı analistlere göre Ethereum için bile tehdit oluşturan DOT projesi güçlü yükselişine devam ederse analistler bu düşüncelerinde haklı hale gelebilirler. Ancak Web3 Vakfı tarafından finanse edilen DOT projesini Ethereum’u egale etmek isteyen diğer projelerden farklı çalışıyor çünkü Blockchain ağları arasında iş birliğini temel alıyor, bu da ETH için korkulacak bir şey olmadığını göstermesi bakımından önemli bir özellik.

Özellikle Josh Rager’ın yatırım yaptığını açıkladığı 5 altcoin arasında yer alarak bakışları üzerine çeken Polkadot (DOT) bugün birçoklarına göre gelecek vaat eden altcoinler arasında yer alıyor. Bakalım ilerleyen günler DOT için neler getirecek? Bekleyip göreceğiz.

İlgili Haber  Usta Analist, Bitcoin'in (BTC) Sert Düşüşü Sonrası Hangi Altcoinlere Dikkat Çekti?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu